💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Španija – La Liga
Datum: sobota, 3. oktober 2024
Začetek ob 17:30 UK / 18:30 CET
Prizorišče: Estadio Reale Seguros (San Sebastián).

Real Sociedad je novo sezono La Lige začel na prijeten način z nizom neporaženosti. Niz poraza, ki je vključeval dvojni remi in zmago, pa je bil na zadnji tekmi prekinjen. Prejšnje srečanje je bilo doma in je izgubilo proti Valencii z 0-1.

Razen njihove prve tekme v sezoni nobena od drugih tekem ni dosegla zadetka. Domačin je bil na dveh tekmah brez priznanega poraza in ob porazu ni zadel. S svojo mešano obliko je nejasno, kaj pričakovati od La Reala.

Getafe na treh odigranih tekmah te sezone ni prejel zadetkov. Z dvema zmagama doma in remijem v gosteh José Bordalas in njegovi možje prihajajo v San Sebastián z zlatim ključem. Ekipa bo gostovala po domači zmagi nad Real Betisom s 3:0 v prejšnjem ligaškem obračunu.

Medsebojni obračun Real Sociedad proti Getafeju (h2h)

• Obe ekipi sta zadeli na osmih od zadnjih desetih tekem.
  • Prejšnje srečanje je Getafeju prineslo domačo zmago s 2:1.
  • Obiskovalec zabeleži štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Le eno od zadnjih desetih srečanj se je končalo z remijem.
  • Gostitelji so izgubili štiri od zadnjih petih domačih tekem.
  • Štiri od zadnjih petih tekem tukaj so se končale z enakim izidom 1-2.

Real Sociedad proti Getafe Napoved

V San Sebastiánu lahko stvari postanejo nekoliko zapletene, saj sta obe ekipi enako močni na postankih. Ker so vzpostavljeni najvarnejši pogoji, smo za tekmo upoštevali tri nasvete, da bi igralcem zagotovili spodobne donose.

Očitno bo BTTS idealna izbira za tesno igro z obema ekipama v odlični formi. Drugi razlog za podporo predlogu je, da sta v osmih od njegovih desetih prejšnjih srečanj s h2h obe ekipi dosegli gol. Poleg tega bo prav prišel tudi nasvet nad 1,5 gola, saj se bo BTTS najverjetneje zgodil čez devetdeset minut.

Real Sociedad izkorišča prednosti polja v igri, medtem ko bo Getafe svojo h2h zgodovino gradil z gostiteljem v tej hiši. Na štirih od zadnjih petih gostovanj so domači izgubili, vsi ti porazi z enakim rezultatom 1-2. Ker se pričakuje, da bosta tekmo odigrali obe strani, je dvojna priložnost, ki daje prednost obema ekipama, verjetno najboljša stava za igralce.