💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Danska – Super liga
Datum: petek, 2. oktober 2024
Začetek ob 18:00 UK / 19:00 CET
Lokacija: park Cepheus (Randers).

Randers še ni našel stabilnosti v svoji kampanji, ki vključuje vse možne izide na treh ligaških tekmah v tej sezoni. Domov v Championship se odpravljajo po porazu v gosteh z 1:0 proti Midtjyllandu po urniku.

Domači so poleg poraza že dosegli zadetek na drugih dveh tekmah. Njihova zmaga je prišla skupaj s čistim golom na uvodni tekmi te sezone.

Brondby je v tej sezoni v nizu zmag in je v treh tekmah te sezone prejel le 4 gole. Ekipa prihaja na obisk po domači zmagi nad Horsensom z 2-1 na prejšnji tekmi, poleg tega pa vodi na lestvici.

Randers proti Brondbyju (h2h)

• Le ena od zadnjih šestih tekem se je končala z remijem.
  • Prejšnje srečanje je Brondbyju prineslo domačo zmago s 5-2.
  • Obe ekipi sta dosegli gol na zadnjih štirih tekmah.
  • Gostujoča ekipa je neporažena že 15 tekem.

Randers proti Brondby Napoved

Randers je v zadnjem času v nizu neporaženosti doma in s svojo domačo prednostjo; gostitelj lahko povzroči težave popotnikom v parku Cepheus. Vseeno se bodo pomerili z močnejšo ekipo, ki se tudi v gosteh zna prebijati v obrambi.

Brondby je to pokazal z zmago na vseh treh ligaških tekmah v tej sezoni. In v gosteh ima gost le en poraz na zadnjih petih tekmah svojega koledarja. Zato je dvojna priložnost v korist Brondbyja verjetno najboljša stava za tekmo.

Ob prednosti na igrišču je verjetno, da bodo domači dosegli vsaj en gol. Tekma se nanaša tudi na možnost remija na tekmi, zato so stave na tekmo BTTS verjetno primerna možnost za igralce, da zaslužijo dostojne donose.