💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

angleška liga
Datum: nedelja, 18. oktober 2024
Začetek ob 12 v Veliki Britaniji
Lokacija: Deepdale, Preston

Peti krog Premier lige se bo končal v nedeljo opoldne v Deepdalu, kjer vas bo v Cardiff Cityju pričakal Preston North End.

Gostitelji so bili ena izmed ekip, ki jih je bilo težko premagati na domačih tekmah v minuli sezoni, še posebej na začetku prejšnje sezone.

Obe ekipi sta zaenkrat začeli nekoliko počasneje, saj sta zbrali vsega štiri točke in se zasedli na repu prvenstvene lestvice.

To se bo zagotovo spremenilo za zmagovalca tega dvoboja. Ni presenetljivo, da je Preston favorit za zmago s trenutno ceno 2,30.

Preston proti Cardiff Cityju medsebojni obračun

Med tema dvema ekipama je bilo v preteklosti veliko srečanj iz oči v oči, natančneje 48. Rezultat je glede na zmage precej tesen. Preston je dobil 19 iger, Bluebirds pa 17-krat. Ko gre za to prizorišče, imajo gostitelji visoko 50-odstotno stopnjo zmag na 24 tekmah.

Zadnja h2h se je na tem istem stadionu zgodila konec junija letos. Cardiff je dosegel presenetljivo zmago s 3:1.

V prejšnjih desetih medsebojnih tekmah je bilo enako število možnosti Over in Under.

Stavni nasveti za Preston proti Cardiff Cityju

Preston je presenetil vse tik pred reprezentančnim premorom s svojo predstavo na stadionu Community proti Brentfordu. V prvem polčasu so zaostajali za dva zadetka in mnogi so mislili, da je tekme konec.

Vendar se je Preston vrnil v velikem slogu, saj je v drugem polčasu dosegel štiri zadetke za zmago. Igralec tekme je bil Scott Sinclair z dvema goloma in podajo.

Če jim uspe takole premagati enega najtežjih terenov v ligi, imajo zagotovo dobre možnosti proti Cardiffu.

Ekipa Walesa je imela razočaranje, ki vključuje poraza doma proti Sheffield Wednesdayju in Readingu. Edina zmaga je bila proti zadnjeuvrščenemu Nottingham Forestu.

Menimo, da ima izbira hiše veliko vrednost, medtem ko je izbira bankirja pod 2,5 kvadratnega metra.