Ponte Preta x Sampaio Corrêa V ŽIVO [HD]: Oglejte si, kje si ga lahko ogledate na televiziji in v spletu

Ponte Preta in Sampaio Corrêa Tsar, v tem torek (01.), ob 21h30 (brazilski čas), v Stadion Moisés Lucarelli v Campinasu (SP), za 25. krog Brazilsko prvenstvo serije B. Tekma bo na dan v neposrednem prenosu PREMIERA.

Ekipe stopijo na igrišče ta torek (01), za 25. krog Brasileirão; poglejte, kako ga spremljate v živo na televiziji in na spletu.

Ekipi na prvenstveni lestvici ločijo štiri točke, obe rehabilitacijo iščeta v prvenstvu. Ponte, osmouvrščeni s 36 točkami, prihaja po porazu z 2-1, ki se je vrnil proti CSA v zadnjem krogu in videl niz petih tekem brez poraza.

Poleg konca niza neporaženosti je Macaca nadaljevala brez neposredne zmage v seriji B. Doslej je bilo šest tekem s petimi porazi (América-MG, Chapecoense, Juventude, Cuiabá in CSA) in remijem (America -MG).

Zdaj poskusite ponoviti zmago v prvem krogu nad takrat svetilnikom Sampaiom, da prekinete to usodo in se približate G-4, ki danes zaostaja za štiri točke.

Trobojniki pa doma izgubijo z Brasil de Pelotas z 1:0 in se želijo izločiti iz uravnoteženega nabora ekip, ki so znotraj G-4.
Tricolor lahko s 40 točkami na tretjem mestu zapusti območje razvrstitve v primeru poraza proti Ponte Preti. Bolivia Querida bi z zmago odprla sedem točk iz tekme.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: kje gledati, urnik, razpored in najnovejše novice, sledite iz minute v minuto v realnem času.

Kje danes gledati Ponte Preta x Sampaio Corrêa?

oddaja: premiera za vso Brazilijo, s pripovedjo Júlia Oliveire in komentarji Carlosa Eduarda Lina.