Poljska – Italija Napovedi, napovedi in nasveti

Bwin nasveti in napovediPoljska – Italija Napovedi

Poljska – Italija Nasveti in kvote. 11. oktober, 19:45 Liga narodov UEFA – Liga A – tretji krog.

Predogled Poljska – Italija

• Poljska se po dveh letih čakanja znova sooči z Italijo v Ligi narodov UEFA (UNL) in je zmagala le na treh od prejšnjih 16 H2H (D7, L6). Kljub temu je Poljska zmagala na šestih (L1) od zadnjih sedmih tekem, na petih z več kot 2,5 doseženima goloma, na štirih pa sta bili obe ekipi v mreži. Kljub temu na devetih od zadnjih 13 tekem Poljske vsaj ena ekipa ni dosegla zadetka.
  • Doma je Poljska neporažena že šest tekem (G5, L1), štirikrat pa je ostala prazna. Na vseh petih tekmah, ki se niso končale brez golov, so prvi zadeli gostitelji, poleg tega pa je Poljska na vseh petih dosegla vsaj en gol po 76. minuti.
  • Manj kot 2,5 gola (P2, D3, P1) je bilo doseženih na prejšnjih šestih tekmah Italije v zgodovini UNL, vključno z dvema UNL H2H (P1, D1). Vsaka od teh treh dobljenih/izgubljenih tekem se je končala z 1-0, odločilni gol pa je padel dvakrat po polčasu, vključno z italijansko zmago UNL tukaj.
  • Nasprotno pa so na osmih od zadnjih devetih tekem gostov med kvalifikacijsko kampanjo za Euro 2024 dosegli več kot 3 zadetke, pri čemer je Italija v zadnjih treh zmagala z vsaj tremi zadetki. Poleg tega je vsaka od zadnjih petih zmag Italije vodila v HT 'na nič', vključno z zmago proti Moldaviji sredi tedna.
  • Igralci na ogled: Kamil Grosicki (POL) je sredi tedna v prvem polčasu dosegel hat-trick proti Finski. Na zadnji tekmi UNL (9. septembra) je dosegel tudi zmagoviti gol.
  • Medtem je Francesco Caputo (ITA) zadel v prvem polčasu na prvi tekmi proti Moldaviji sredi tedna, a je svoje tri ligaške gole v tej sezoni dosegel po premoru.
  • Zanimiva statistika: Roberto Mancini je zmagal na 15 od svojih 22 nastopov za Italijo (68,18 %). To je najvišji odstotek med trenerji Azzurrov z vsaj 20 tekmami v karieri.
Medsebojne tekme: POLJSKA – ITALIJA
14.10.18 A L Poljska Italija 0: 1
07.09.18 A L Italija Poljska 1: 1
11.11.11 FI Poljska Italija 0: 2
12.11.03 FI Italija Poljska 1: 3
30.04.97 Banheiro Italija Poljska 3: 0