Caen proti Bastia-Napoved tekme-Napoved-Francoska liga-27.avg.2016

Francija Ligue 1
Datum: sobota, 27. avgust
Začetek: 19 BST
Lokacija: Stade Michel d'Ornano

Za Caen bo to druga domača tekma v sezoni. Prvi je bil triler s petimi goli, ko so premagali Lorient. Ni presenetljivo, da so naslednjo tekmo izgubili proti Lyonu, vendar nikogar v klubu ne bo zanimalo, da bi izgubili proti morebitnemu izzivalcu za naslov prvaka. Caen bo gostil Bastio in misli se bodo usmerile k tekmi, ki bi jo klub lahko dobil.

Enako lahko rečemo za Bastio, ki je izgubila na prvi tekmi proti prvaku PSG, a je v gosteh zlahka premagala Lorient s 3:0. Bastia ima v tej sezoni šibko obrambo, saj je tudi proti PSG-ju prejela le en gol in upa, da bo to ponovila in močno frustrirala domačo ekipo.

Caen proti Bastii: medsebojni obračun

Na zadnjih dveh tekmah je Bastia prišla do točke in s tem bi bil pred tekmo zadovoljen.

Čeprav Caen tega dvoboja ni dobil na zadnjih petih tekmah, je bilo pred šestimi leti med njima veliko remijev.

Na zadnjih štirih tekmah smo videli le 5 golov in glede na prejšnje tekme bi morali pričakovati nizko število rezultatov s počasnim in previdnim začetkom.

Caen proti Bastii: Napoved

Tukaj je težko videti zmagovalca in najbolje je staviti na nizke zadetke in prvi polčas, ki se bo odvijal zelo počasi. Drugi polčas bi se lahko izboljšal, vendar sta ti dve ekipi, v tej fazi sezone in izenačeni, lahko zadovoljni z remijem. Za varnost vzemite to ponudbo v prvih 45 minutah in nadaljujte previdno.

Caen proti Bastia - Statistične stavne napovedi - Ligue 1 do 27. avgusta 2016 Francija

Caen proti Bastii: stavni nasveti