💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Španija – La Liga
Datum: nedelja, 4. oktober 2024
Začetek ob 11:00 UK / 12:00 CET
Prizorišče: stadion El Sadar (Pamplona).

Osasuna je novo sezono LaLige začela proti ekipi, ki je napredovala, kar ji je prineslo lahko zmago zunaj urnika.

Naslednjo tekmo pa bodo pod svojo formo pričakali z nizom dveh porazov. Prejšnje srečanje je bilo doma in izgubilo proti Levanteju z 1-3 na prvenstvenem rezultatu.

Niz nepremagljivosti Celte iz Viga, ki jo je s težavo pridobila na začetku, je bil prekinjen na zadnji tekmi. Barcelona je opravila papirologijo, saj je prva gostovala v Vigu in premagala Kelte z 0:3.

Prejšnja dva gostovanja v koledarju akcije so zaključili z remijem. To verjetno kaže na še en podoben zastoj v devetdesetih minutah, vendar obstaja možnost presenečenj v igri.

Medsebojni dvoboj Osasuna proti Celta Vigo (h2h)

• Dve od zadnjih petih tekem sta se končali z remijem.
  • Prejšnja tekma je prinesla domačo zmago Osasune z 2-1.
  • Obe ekipi sta zadeli na zadnjih dveh tekmah leta 2024.
  • Kelti so v skupnem seštevku zabeležili tri od zadnjih petih zmag.
  • Gostitelji so izgubili le eno od zadnjih štirih domačih tekem.
  • Od leta 1990 se je tukaj samo ena tekma končala z remijem.

Napoved Osasuna vs Celta Vigo

Tekma proti Pamploni je zelo napeta in obe ekipi imata prednost. Medtem ko Osasuna slavi prednost na igrišču, ima Celta de Vigo v tej sezoni veliko boljši niz. Domača ekipa je po domačem porazu, ki ne bo izboljšal morale ekipe.

Na drugi strani je Celta iz Viga kljub porazu brez golov odigrala izjemno igro v obrambi. Igralci se ne bodo preveč obtoževali, saj je bila Barcelona prevroča, da bi jo sprejela. Ker obe strani težita k čim manjšemu napadu, bodo stave na več kot 1,5 gola igralcem verjetno pomagale.

Če bi bila to domača tekma Celte iz Viga v trenutni obliki, bi bila stava na zmago nedvomno najboljša ideja proti tako šibki ekipi. Toda Kelti so na gostovanju in dvojna priložnost v korist Osasune bo verjetno najboljša stava glede na možnost remija v obračunu.