Anglija – prvenstvo
Datum: sreda, 4. november 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Prizorišče: City Ground (Nottingham).

Boj Nottingham Foresta, da bi nadgradil svojo edino zmago v tej sezoni, se je končal na zadnji tekmi lige po treh zaporednih remijih na urniku. Domov se bodo vrnili po zadnjem porazu proti Middlesbroughu z 1:0 v tej sezoni.

Medtem je napredovala ekipa League One končno prekinila svoj zmagoviti niz zadnjih štirih srečanj z drugo zmago v sezoni na prejšnjem srečanju. V prvenstvu so doma premagali Reading s 3:2.

Nottingham Forest vs Coventry City Head to Head (h2h)

• Domačin je zabeležil tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Obe ekipi sta zadeli na treh od zadnjih petih tekem.
  • Prejšnje srečanje je prineslo domačo zmago Foresta z 2:0.
  • Nobeno od njunih zadnjih sedmih srečanj se ni končalo z remijem.
  • Gostitelji so zmagali na zadnjih štirih tekmah na domačem igrišču, pri čemer so bili trije čisti.

Namigi za stave Nottingham Forest proti Coventry City

Niz sedmih tekem brez zmage doma upočasnjuje Nottingham Forest v naslednji tekmi, ko se pripravlja na zmago po ligaškem porazu. Vendar so se tri od zadnjih štirih iger brez zmage končale z remijem.

Forest se bo zanašal na svojo prednost v tekmi, saj sta bili zadnji dve domači tekmi vredni vsaj eno točko. Domačini so v zadnjih sedmih poskusih na domačem igrišču vseeno prejeli vsaj en gol, tako da ne gre staviti, da domači v devetdesetih minutah ne bi smeli prejeti zadetkov.

Poleg tega so fantje Chrisa Hughtona v svojih devetih nastopih prejeli 11 golov. Medtem je v kampanji dosegel le 5 golov. Coventry je dosegel že 9 golov, s povprečjem 1,0 v ligi, gostitelj pa bo verjetno priznal kadar koli na tekmi.

Stava Nottingham Foresta na neodločeno bo ostala verjetno najvarnejša stava glede na njihov rekord h2h z obiskovalci. Poleg tega se je gostitelj pred kratkim izboljšal, na čemer lahko trener dela, da dvigne svojo ekipo po nedavnem porazu.

• Brez neodločenega izida: Nottingham Forest @ 1,40 (2/5).
  • Nottingham Forest, da ostane prazen list: Ne @ 1,50 (1/2).