Anglija – prvenstvo
Datum: torek, 3. november 2024
Začetek ob 19:00 UK / 20:00 CET
Lokacija: Carrow Road (Norwich).

Norwich bo poskušal nadgraditi svoj niz neporaženosti v ligi v tej sezoni in se vrniti na vrh angleškega nogometa.

Poleg remija 1:1 v gosteh proti Brentfordu so gostitelji zmagali na zadnjih petih ligaških tekmah. Prejeli jih bodo po zmagi z 1-3 v gosteh proti Bristol Cityju v zadnji polovici koledarja.

Millwall je v prejšnji sezoni sledil nizu neporaženosti, vse do zadnje tekme. Ekipa je zbrala 15 točk iz 4 zmag in 3 neodločenih rezultatov iz 9 tekem in bo gostovala po domačem porazu z 0-3 proti Huddersfieldu v prejšnjem ligaškem obračunu.

Gostje na trenutni lestvici za domačimi zaostajajo dve točki.

Norwich City proti Millwall Head to Head (h2h)

• Domačin je zabeležil štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje je kanarčkom prineslo zmago v gosteh z 1-3.
  • Le eno od zadnjih 11 srečanj se je končalo z remijem.
  • Obe ekipi sta zadeli na vseh zadnjih devetih tekmah, razen na eni.
  • Canarias so neporaženi na zadnjih treh tekmah.
  • Gostitelji doma niso izgubili vse od leta 1990.

Norwich City proti Millwallu Napoved

Brez dvoma so izpadli na naslednji tekmi v sredo v rahli prednosti pred levi, saj se pomerijo za tri prvenstvene točke. Norwich je neporažen na zadnjih petih tekmah sezone, kar je dobra napoved za gostitelje.

Kanarski otoki bolj uživajo v terenski prednosti kot v izkušnjah v Premier ligi. Prav tako imajo močno ekipo v mešanici, ki zna izkoristiti prednost v svojo korist na sredini. Millwall ima to sezono mešano formo v ligi, saj ne morejo najti stabilne forme.

Na podlagi te statistike levi nimajo možnosti preizkusiti domače ekipe na sredini. Torej bo stava No Draw Norwich verjetno najboljša stava za igralce. Gostitelj lahko zmaga tudi polovico od devetdesetih minut na Carrow Road.