Lestvica lige prvakov
Datum: sreda, 25. avgust 2024
Začetek ob 17:00 UK / 18:00 CET
Lokacija: Stadion Z'dežele (Celje).

NK Celje je minulo sezono končal na vrhu slovenske Prve lige z le dvema točkama prednosti pred naslednjim sorodnikom na prvenstveni lestvici. Ekipa je novo sezono začela narobe, saj je v zadnji tekmi programa doma proti Muri izgubila z 0:2.

Njuno prejšnje izvenligaško srečanje je bilo v končnici CL proti Dundalk Unitedu. Na tem obračunu so doma zmagali s 3:0. Medtem se je Molde na istem turnirju pomeril s KuPS-om, kar je povzročilo veliko domačo zmago s 5-0 za zgoraj omenjeno ekipo.

Molde v lanski sezoni po točkah ni bil niti blizu vodilnim norveškim prvakom, saj je na lestvici končal na drugem mestu za vodilnimi s 7 točkami. Ekipa bo gostovala po domači zmagi z 2:0 nad Odds v prvem ligaškem obračunu sezone.

NK Celje proti Moldeju iz oči v oči (h2h)

Ekipi se v zadnjem času še nista srečali.

NK Celje vs Molde Napoved

Domača igra bo verjetno prinesla prednost NK Celje, čeprav se ekipi doslej nista srečali na nobenem večjem tekmovanju v njihovem koledarju. Dvojna priložnost v korist domačega moštva bo verjetno najboljša stava za stavnice glede na niz treh porazov MFK v gosteh.

Obe ekipi sta še vedno aktivni v končnici lige prvakov in tudi njuni ligi sta začeli pot v novo sezono. Zato bo BTTS uporaben za igralce stav. Toda prazni listi v razporedu vsake ekipe obljubljajo manj golov in namig pod 3,5 gola bo verjetno služil namenu v devetdesetih minutah.

NK Celje vs Molde Stavni nasveti

• Manj kot 3,5 gola za 1,40 (2/5).
  • Obe ekipi dosežeta rezultat 1,50 (1/2).
  • Dvojna priložnost: NK Celje ali izenačenje na 1,40 (2/5).

Iščete več iger? preberi vse Napovedi lige prvakov tukaj ali skočite na našo glavno stran stran z nogometnimi nasveti.