Montpellier – Reims Guess

Bwin nasveti in napovediMontpellier – Reims Napovedi

Montpellier – Reims Namigi in kvote. 25. oktober, 15 FRANCIJA: Ligue 00 – 1. krog.

Montpellier – Predogled Reimsa

• S povprečjem 3,60 golov na tekmo v zadnjih petih H2H Ligue 1 (L1) na Stade de la Mosson ima ta dvoboj Montpellier-Reims velik potencial za gole. Še več, z vsaj enim golom v 70. minuti ali pozneje v šestih od sedmih prvenstvenih tekem Montpellierja v tej kampanji bi ta tekma lahko imela pozno dramo.
  • Gostitelji si želijo dobrega začetka, glede na to, da so pri HT ob vsaki od treh domačih zmag v tej sezoni (L1) vodili z enim golom prednosti, pri čemer so dvakrat zadeli prvi gol v prvih 20 minutah. Zanimivo je, da so pri treh od zadnjih petih domačih porazov v L1 prvi gol dosegli natanko v šesti minuti, vključno z njihovim zadnjim H2H v L1 tukaj.
  • Reims še vedno lovi svojo prvo zmago (D2, L5) in se zato sooča s svojim najslabšim Ligue (L1) začetkom sezone v zgodovini kluba. Vendar pa je spodbudno, da je bil Reims v 12 prejšnjih srečanjih H2H v Montpellierju v svoji zgodovini L1 rahlo prevladujoč in vrnil rekord: W6, D1, L5 – GF 21, GA 21.
  • Navijači bi morali tukaj pričakovati zgodnjo akcijo, saj je bil uvodni gol dosežen pred 20. minuto na vseh štirih gostovanjih gostov v tej sezoni, razen na enem. Tako je bilo tudi v vsakem od zadnjih treh L1 H2H, ki so potekali tukaj. Dve tretjini doseženih/prejetih golov v tem obdobju je prišlo pred HT.
  • Igralci na ogled: Gaëtan Laborde je bil najboljši strelec Montpellierja na štirih od zadnjih šestih ligaških tekem. Mladi Reimsa El Bilal Touré je bil prvi strelec svoje ekipe na treh od zadnjih štirih tekem L1, na katerih je zadel.
  • Niz zmag: Montpellier je brez zmage na petih tekmovalnih tekmah, ki jih je sodil Willy Delajod (L1, L4), vključno z dvema porazoma proti Reimsu v prejšnji sezoni.
Igre Heads-up: MONTPELLIER – REIMS
17/12/19 SKLEP Reims Montpellier 1: 0
19,10,19 L1 Reims Montpellier 1: 0
24/02/19 L1 Montpellier Reims 2: 4
01.09.18 L1 Reims Montpellier 0: 1