Mednarodno – prijazno
Datum: sreda, 7. oktober 2024
Začetek ob 17:00 UK / 18:00 CET
Prizorišče: Stadion Pod Goricom.

Hrabri sokoli so bili v zadnjem času v vzponu in temu je resnično koristil izziv lige narodov. Ekipa, ki se nahaja v Ligi C, ima doslej 100-odstotni niz zmag in presenetljivo še ni prejela zadetka.

Resda so prvi v skupini C1 in če bi obdržali mesto še štiri dni, bi se ekipa v naslednji izvedbi tekmovanja uvrstila v prestižno ligo B.

Medtem so Wolves 11 glede na uspešnost trenutno ena najslabših ekip na svetu. Po Fifi so že na 137. mestu, njihovi takratni soigralci pa na 63. mestu.rd na istem seznamu.

Poleg tega imajo varovanci Faruka Hadžibegića tudi 100% h2h izkupiček zmag nad tem nasprotnikom.

To sredo verjetno pričakujte črnogorsko zmago.

Črna gora proti Latviji: medsebojni obračun (h2h)

Nazadnje, ko sta se srečala, so Falcons zmagali z 2:0. To je bil edini medsebojni obračun med njima po letu 2000, tako da imajo Hadžibegićevi možje popoln zmagovalni rekord in še niso prejeli zadetka.

Črna gora proti Latviji: Napoved

Od zdaj so Falconsi v nizu treh zmag in so dosegli dva ali več golov na dveh od teh iger. Prav tako so na vseh treh tekmah ohranili gol.

Prav tako so na poti, da si zagotovijo napredovanje v ligo B v svoji kampanji lige narodov, medtem ko so možje Dainisa Kazakevicsa obstali na dnu lige D.

Poleg tega so Wolves 11 dosegli skupno eno zmago v zadnjih 20 tekmah in le tri v zadnjih 35 tekmah. V tem obdobju so šli tudi skozi dva ločena niza z devetimi porazi.

Naprej so na zadnjih 11 tekmah zabili vsega en gol, po drugi strani pa na osmih od zadnjih dvanajstih tekem prejeli dva ali več golov.

Poleg tega je zadnjo zmago v gosteh dosegel leta 2016, pa še to proti majhni ribi, kot je tista iz Andore.

Za nameček imajo tudi rekord 100-odstotnih izgub v tekmah h2h in proti njim še niso dosegli niti enega zadetka.

Glede na vse te dejavnike se pričakuje, da bo Črna gora v sredo zlahka boljša ekipa.

Črna gora proti Latviji: stavni nasveti