Danska – Super liga
Datum: petek, 23. oktober 2024
Začetek ob 18:00 UK / 19:00 CET
Lokacija: stadion Lyngby (Kongens Lyngby).

Ker do zdaj v tej sezoni ni zmagal niti na tekmi Super lige, se zdi, da bo Lyngby v težavah, ko bo v petek zvečer gostil Odense pri Kongens Lyngbyju. Odense se namerava spopasti s koncem tedna z nekaj praznovanji kampanje in boljšo formo.

Vikingi bodo gostili po petih zaporednih tekmah brez zmage po porazu v gosteh proti Vejleju s 3:2 na zadnji prvenstveni tekmi. Medtem so Jakob Michelsen in njegovi možje v nizu treh porazov, z le eno zmago v zadnjih petih ligaških tekmah.

Lyngby proti Odenseju (h2h)

• Obe ekipi sta dosegli gol na zadnjih štirih tekmah.
  • Prejšnje srečanje je Odenseju prineslo domačo zmago s 3-1.
  • Le tri od zadnjih desetih srečanj so se končala z remijem.
  • Obiskovalec zabeleži štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Gostitelji so izgubili le eno od zadnjih sedmih domačih tekem.

Lyngby proti Odense Napoved

Odense bo gostoval po porazu s 3:1 pri Midtjyllandu na zadnji ligaški tekmi na koledarju. Jakobu Michelsenu bo težko vrniti svojo ekipo po tistem porazu, a ker smo v zgodnji fazi tekmovanja, imajo možnost, da se popravijo.

Zaporedne tekme lahko utrudijo igralce zaradi potovanj, zato lahko pričakujemo, da bo gostujoča ekipa v drugem polčasu nekoliko utrujena. S svojo začetno prednostjo lahko Lyngby nadgradi to razočaranje in verjetno doseže vsaj en gol v devetdesetih minutah. Torej bo BTTS verjetno služil za spodobne donose v območju vrat.

Vendar ima Odense tudi ob treh zaporednih porazih na sporedu še vedno vse, da preizkusi obrambo domačih na sredini. To smo videli v njegovi zgodbi h2h s Royal Blues, kot je omenjeno zgoraj. Zato je stava brez izenačenja na Odense verjetno najboljša stava za igralce.