💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Lestvica lige prvakov
Datum: sreda, 25. avgust 2024
Začetek ob 18:30 UK / 19:30 CET
Prizorišče: Huvepharma Arena (Razgrad).

Ludogorec je v tej sezoni v nizu treh zmag po zmagi z 1:4 v gosteh proti Cherno More v bolgarski Purva Liga. V prejšnji sezoni so bili prvaki te lige s 13 točkami prednosti pred sorodniki na lestvici.

Gostitelji so pri slednji premagali Budućnost z 1:3 in se tako uvrstili v četrtfinale lestvice LŠ te sezone.

FC Midtjylland je v prejšnji sezoni dosegel 82 točk na 36 prvenstvenih tekmah v Super ligi. Na lestvici so imeli 14 točk prednosti pred drugouvrščenimi. Wolves so bili minulo sezono prvaki danske superlige, potem ko so v zadnjem ligaškem obračunu prejšnji mesec doma izgubili proti Aalborgu.

Ob koncu sezone so Wolves izgubili točke s tremi srečanji brez zmage na zadnjih petih ligaških srečanjih. Od takrat obiskovalec ni igral nobenega večjega tekmovanja na svojem koledarju, kar bo skrbelo za popotnike.

Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland Head to Head (h2h)

Ekipi se v zadnjem času še nista srečali.

Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland Prediction

Niz zmag Ludogorca, ki je na sporedu, bo povečal njihove možnosti za zmago na tekmi v devetdesetih minutah. Igranje doma bo gostitelju dalo prednost na igrišču, za stavnice pa je varneje, da na tekmi zmagajo domači, da dobijo dostojne donose.

Danski kontingenti se proti gostitelju ne bodo umaknili brez boja. Imajo dobre rezultate na svojem urniku, saj so močna cestna ekipa. Zato bo BTTS verjetno uporaben za igralce stav, glede na to, da bo verjetno več kot 1,5 gola v devetdesetih minutah.

Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland Stavni nasveti

• Več kot 1,5 gola.
  • Končni rezultat: Ludogorec Razgrad @ 1,40 (2/5).
  • Obe ekipi dosežeta 1,75 (3/4).

Iščete več iger? preberi vse Napovedi lige prvakov tukaj ali skočite na našo glavno stran stran z nogometnimi nasveti.

🔥Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.