Ludogorets proti Ferencvaros – Napovedi, kvote in stavni nasveti

Kdorkoli zmaga na tej tekmi, bo napredoval v izločilni del Evropske lige UEFA (UEL), pri čemer je Ludogorec doslej v skupinskem delu UEL v povprečju dosegel 3,6 zadetka na tekmo in le eno od petih tekem brez zadetkov do polčasa (HT: W1). , D1, L3), tukaj pričakujte živahno igro. Samo en poraz v zadnjih 14 tekmovalnih domačih tekmah bo dvig morale za gostitelje (G9, D4, L1), ki so izgubili dve od zadnjih treh H2H, čeprav so zadnjo zmagali s 3-0. Tako kot pri H2H zmagi je Ludogorec 15 od zadnjih 16 domačih zmag dosegel s hendikepom -1. Ferencváros je neporažen na dveh gostujočih tekmah skupinskega dela lige UEL v tej kampanji (W1, D1), pri čemer sta obe tekmi skupaj dali dva ali manj zadetkov. Impresivno je, da so madžarski prvaki izgubili le eno od zadnjih 11 tekmovalnih gostovanj (G8, D2, L1), pri čemer so v sedmih od teh tekem dosegli vsaj dva zadetka. Rekord gostov na evropskih tekmah skupinskega dela v gosteh je spodoben (P3, D1, L3) in dejansko boljši od njihovega domačega rekorda (D5, P3). Vendar ne pričakujte preveč golov: devet od zadnjih desetih gostovanj Ferencvárosa pri UEL je dalo manj kot 2,5 gola (vključno s kvalifikacijami). igralcev za ogled: Claudiu Keșerü je zadel za Ludogorets na zadnji tekmi UEL – svoje štiri zadetke v skupinskem delu je dosegel po premoru. Ferencváros še ni izgubil, ko Tokmac Nguen To sezono napredoval v ekipo (G7, D1): dosegel je dve od treh H2H. stat napad: Prvi gol je bil dosežen v 15. minuti na treh od zadnjih štirih domačih tekem Ludogorca. Obe ekipi sta v treh od zadnjih petih tekem Ferencvárosa v gosteh dosegli gol v drugem polčasu. Prvi gol je bil dosežen v 20. minuti v prejšnjih treh H2H.