Lorient – ​​​​Nantes Napovedi, napovedi in nasveti

⚽ Napovedi Lorient – ​​​​Nantes

Lorient – ​​​​Nantes Nasveti in kvote. 8. november, 15 FRANCIJA: Ligue 00 – 1. krog.

Lorient – ​​​​Predogled Nantesa

• Lorient je nad zadnjimi tremi v Ligue 1 (L1) po gol razliki le potem, ko je zmagal le na eni od zadnjih osmih prvenstvenih tekem (G1, L2, L5), čeprav so bili trije porazi doseženi z razliko enega gola. Lorient, edina ekipa L1, ki še vodi HT v tej sezoni, je dosegla sedem od svojih 12 golov L1 po 60. minuti. To pa mu je pomagalo, da je zmagal na dveh od petih tekem, kjer je prejel prvi gol (G2, L3), čeprav še ni zmagal na nobeni ligaški tekmi, kjer je dosegel prvi gol (D1, L2).
  • Zaskrbljujoče pa je, da Lorient ni zmagal v zadnjih sedmih L1 H2H (D2, L5). Prav tako niso zmagali doma v zadnjih treh tekmah L1 (D1, L2), izgubili so pet točk, potem ko so dosegli prvo v dveh od teh tekem.
  • Nantes je dobil le eno od zadnjih šestih tekem L1 (P1, L1, L4) in v petih od njih prejel več kot 2 zadetka. Vendar pričakujte pozne akcije, saj je Nantes sedem od 13 "avtogolov" v L1 dosegel po 60. minuti, pet pa jih je prejel v obdobju 61-70., ki so bili neporaženi v Nantesovih tekmah L1 (G6, D1).
  • Gostje so brez zmage v gosteh v tej sezoni L1 (L1, L3) in proti HT niso dosegli zadetka na treh od teh štirih tekem. Nato so najprej trpeli (in izgubili) v zadnjih treh.
  • Igralci na ogled: Yoane Wissa je dosegel svoje zadnje tri gole v podaljšku L1, kar je dvakrat več od najboljšega strelca Lorienta. Medtem je Imrân Louza iz Nantesa dosegel svoje zadetke v L1 pred HT in iz enajstmetrovke.
  • Zanimiva statistika: Lorient je na zadnjih 19 domačih tekmah v najboljši ligi ohranil mrežo brez mreže, čeprav je prejel le 11 golov.
Heads-up tekma: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantes Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantes 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantes 0: 1