Evropa – UEFA Liga narodov
Datum: sreda, 14. oktober 2024
Začetek ob 17:00 UK / 18:00 CET
Lokacija: Stadionas LFF (Vilna).

Skupina 4 Lige C je bila sredi turnirja uravnotežena, vse ekipe so si do zdaj razdelile po štiri točke na lestvici. Litva je zaradi gol razlike na lestvici na zadnjem mestu.

Domača ekipa bo imela prednost za domačo ekipo, a dvoboj z Albanijo na 66. mestu Fife, hkrati s 131., bo zahteval dodatno delo v devetdesetih minutah. Glede na to, da jim je bila obratna prednost v tej sezoni v UNL, gostitelj upa.

Litva x Albanija (h2h)

• Domačin je zabeležil tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z zmago Litve v gosteh z 0-1.
  • Obe ekipi sta zadeli na treh od zadnjih petih tekem.
  • Od leta 1992 se nobena njuna tekma ni končala z remijem.

Napoved Litva proti Albaniji

Litva je bila bolj smrtonosna v svojih napadih v nasprotju s kampanjo UNL. In kljub temu, da ni imel prednosti na terenu, je Rinktine uspel zmagati z 0-1 v gosteh proti Albaniji.

Zdaj, ko so že doma, lahko pričakujemo nekaj zadetkov v devetdesetih minutah. Zato bo napitnina za več kot 1,5 gola verjetno zadovoljila potrebe stavnikov na tekmo.

Čeprav naj bi na tekmi prišlo do zadetkov, ni zagotovo znano, ali bosta obe ekipi v devetdesetih minutah zatresli mrežo.

Nobena od zadnjih štirih tekem Albanije se ni končala z BTTS, enako velja za gostitelja na štirih od petih tekem na programu. Torej bo predlog, da ni BTTS, verjetno koristen v igri.

Ker imata obe ekipi enake kvote, bo dvojna možnost, ki daje prednost obema stranema, verjetno najboljša stava za igralce stav. Poleg tega se nobena od njunih tekem h2h ni končala z remijem.