nemška bundesliga
Datum: sobota, 31. oktober 2024
Začne se ob 14 po Veliki Britaniji / 30 po srednjeevropskem času
Lokacija: RheinEnergieStadion.

Bavarci so prvaki tekmovanja in prav tako na splošno veljajo za absolutno najboljšo ekipo na svetu, zahvaljujoč novo osvojenemu celinskemu trojčku.

Seveda si prizadevajo ponoviti to uspešnost in so do zdaj pokazali znake izboljšanja v kampanji 2019-20.

Vendar pa se morajo soočiti z izzivi, ki jih prinašata Dortmund in Leipzig, preden začnejo razmišljati o naslovu nemškega prvaka.

Ta konec tedna naj bi varovanci Hans-Dieterja Flicka dosegli lahko zmago, ko se bodo pomerili z eno najslabših ekip v Bundesligi.

Ne le, da so Billy Goats nova in neizkušena ekipa na tem turnirju (saj so napredovali ob koncu sezone 2018-19), ampak v tej sezoni še niso dosegli zmage.

Poleg tega imajo, tako kot vse druge nemške ekipe, tudi oni sramoten h2h rekord proti Bavarcem.

Bayern München bo verjetno ta konec tedna zabeležil prepričljivo zmago.

Köln proti Bayern München: medsebojni dvoboj (h2h)

• Flickovi možje so v nizu petih zmag.
  • V prejšnjih treh tekmah skupaj so dosegli skupni rezultat 11-2.
  • Zabeležili so tudi 28 od prejšnjih 32 skupnih zmag.
  • Na tem stadionu so gostje dobili 14 od zadnjih 16 tekem.
  • Zadnji obračun v tej hiši se je končal z 1-4 v korist gostov.

Köln proti Bayern München: napoved

Varovanci Markusa Gisdola so v zadnjem krogu v gosteh proti Stuttgartu remizirali z 1:1. Medtem so branilci naslova doma s 5:0 zmagali nad Frankfurtom.

Če nadaljujemo, so tudi Bavarci v nizu sedmih zmag, saj so zmagali na 37 od prejšnjih 40 tekem. Če gremo naprej, ne pozabite, da je ekipa dosegla 52 golov na zadnjih 13 tekmah skupaj.

Na drugi strani so Billy Goats v nizu petih tekem brez zmage, doma pa so zadnjo zmago dosegli februarja.

Poleg tega so Flickovi možje tudi v nizu petih zmag v h2h padcih in na tem stadionu so zmagali 14 od prejšnjih 16 tekem.

Končno so po petih krogih v nemškem prvenstvu prvaki dosegli devet golov več kot katera koli druga ekipa na celotnem turnirju.

Seveda računajte na Bayern München za veliko zmago to soboto.

Köln proti Bayern München: stavni nasveti

• Bayern München -1,5 azijski hendikep @ 1,44 (4/9)