Turčija – Super liga
Datum: petek, 23. oktober 2024
Začetek ob 18:00 UK / 19:00 CET
Prizorišče: Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu.

Goz Goz ima v tej sezoni le eno zmago, in to proti Denizlisporju, eni najšibkejših ekip v tekmovanju. Prvi so imeli v zadnjih mesecih tudi zaskrbljujoč pobeg po cestah.

Medtem pa so Apači že nekaj časa eni najboljših v Super Ligi in so že več kot osem mesecev izjemno konstantni doma.

Poleg tega imajo tudi 100-odstotno neporaženost proti temu nasprotniku v preteklih letih.

Verjetno pričakujte, da bo Kasimpasa nadaljevala niz neporaženosti proti Goztepeju tudi ta konec tedna.

Kasimpasa vs Goztepe: Medsebojni obračun (h2h)

• Varovanci Mehmeta Altipalmarka so nazadnje, ko sta se srečala na igrišču, uspeli zmagati z 2:0.
  • Imajo popoln rekord neporaženosti proti temu nasprotniku.
  • Na vseh tekmah, razen na eni, je dosegel dva ali več golov.
  • Na tem stadionu imajo gostitelji 100-odstotni delež zmag.

Kasimpasa vs Goztepe: Napoved

Varovanci Ilhana Paluta so bili brez zmage na 16 od prejšnjih 20 tekem, v tej sezoni pa so zabeležili le eno zmago. V gosteh so izgubili pet od prejšnjih sedmih tekem in niso zmagali niti ene tekme od februarja 2024.

Medtem so bili njihovi nasprotniki neporaženi na 16 od svojih prejšnjih 19 tekem, od prvega tedna februarja pa dosegajo niz neporaženosti doma.

Poleg tega so v šestih od zadnjih devetih obračunov na tem prizorišču ohranili mrežo nedotaknjeno.

Še pomembneje pa je, da bi Apače imele popoln zmagoviti rezultat proti temu tekmecu, če ne bi leta 2019 imeli en sam remi. Kljub temu jim je uspelo zmagati na vseh tekmah na tem terenu in na vseh dosegli dva ali več golov. tekme. .

Glede na to statistiko se pričakuje, da bo Kasimpasa ta konec tedna najboljša ekipa na igrišču.

Kasimpasa vs Goztepe: stavni nasveti

• Dvojna priložnost: Kasimpasa ali remi pri 1,40 (2/5)
  • Kasimpasa +0.5 azijski hendikep @ 1.40 (2/5).