Švedska – Allsvenskan
Datum: ponedeljek, 14. september 2024
Začetek ob 18:00 UK / 19:00 CET
Lokacija: Arena Guldfageln (Kalmar).

Pripravite se na tekmo z visokimi zadetki, kjer bosta obe ekipi verjetno na koncu v devetdesetih minutah v Guldfageln Areni dosegli gol.

Ko bo Kalmar gostil eno od petih najboljših ekip v Allsvenskanu lansko sezono, bodo gotovo upali, da jim rezultati ne bodo šli v prid. Toda kot nakazuje njegova zgodba h2h, je malo verjetno, da bi se gostitelj umaknil brez boja.

Kalmarjev niz petih tekem brez zmage se je zdaj končal z neodločenim rezultatom 1-1 v gosteh proti Helsingborgu nazadnje. Vrnitev domov po dveh zaporednih potovanjih bo za Nanne Bergstrand tolažba. Medtem Norrkoping gostuje na koncu domačega remija z 2:2 proti Ostersundu.

Kalmar proti Norrkopingu (h2h)

• Gost je neporažen že dvanajst tekem.
  • Prejšnje srečanje je Pekingu prineslo domačo zmago z 2-1.
  • V štirih od zadnjih petih obračunov sta obe ekipi dosegli gol.
  • Le eno od zadnjih petih srečanj se je končalo z remijem.
  • Gostitelji doma niso zmagali že pet tekem.

Napoved Kalmar proti Norrkoping

Kot je omenjeno v uvodni izjavi, tekma obljublja afero z visokim številom točk z verjetno BTTS v devetdesetih minutah. Razlog, zakaj podpiramo to statistiko v tej igri, je predvsem zgodovina h2h med stranema.

V svojih dvobojih h2h sta v štirih od zadnjih petih tekem obe ekipi dosegli gol. Poleg tega so tri od zadnjih petih tekem dosegle 2,5+ zadetka ob polnem času. S temi karakteristikami bo verjetno tudi naslednja tekma v Kalmarju enaka.

Kalmar je ekipa, ki doma ni zmagala že štiri tekme h2h. Poleg tega ima Peking na lestvici letošnje sezone 14 točk prednosti pred domačo ekipo. Torej bo stava brez izenačenja na Norrkoping verjetno prinesla spodoben dobiček.