Južna Koreja – K-League 1
Datum: nedelja, 23. avgust 2024
Začetek ob 10:00 UK / 11:00 CET
Prizorišče: Stadion svetovnega prvenstva v Jeonju (Jeonju).

Stadion svetovnega pokala v Jeonjuju se bo pomeril z branilci naslova skupaj s Sangjujem Sangmujem v boljši formi v drugem obračunu Lige K 1. ustreznih razporedih.

Gostitelji so v tej sezoni v nizu štirih zmag, potem ko so zadnjič v šovu zmagali v gosteh z 1-3 proti Suwon Bluewings.

Sangju Sangmu na zadnjih tekmah koledarja izgublja točke. Ekipa je zmagala le na dveh od zadnjih petih ligaških tekem in bo gostovala po domačem porazu z 2-1 proti FC Seulu na prejšnji tekmi.

Kim Tae-wanu bo težko vrniti svojo ekipo po tistem porazu proti branilcem naslova.

Jeonbuk vs Sangju Sangmu Head to Head (h2h)

• Prejšnje srečanje je Sangjuju prineslo domačo zmago z 1-0.
  • Domačin je zabeležil štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Obe ekipi sta zadeli na dveh od zadnjih petih srečanj.
  • Domača ekipa je na zadnjih treh tekmah neporažena doma.

Jeonbuk proti Sangju Sangmu Napoved

Branilci naslova ne bodo oklevali z novo zmago na domačem igrišču v tej sezoni, še posebej proti ekipi, ki je minulo sezono končala na sedmem mestu lestvice.

Več kot prednost igranja doma ima gostitelj niz neporaženosti v zadnji sezoni. Končna domača zmaga bo verjetno najboljša stava stavnikov na tekmi.

V svojih tekmah h2h sta samo eni od zadnjih osmih tekem videli, da sta ekipi skupaj dosegli več kot tri zadetke na tekmi.

Ker favoriti dosegajo povprečje 1,75 gola v dosedanji sezoni te sezone, je zadetek pod 3,5 gola verjetno primerna devetdesetminutna možnost.