Anglija – prvenstvo
Datum: sobota, 7. december 2019
Začetek ob 15:00 UK / 16:00 CET
Lokacija: stadion KCOM.

Na podlagi trenutne mešane forme, ki jo prikazuje Hull City, ima Stoke možnost, da se vrne z vsaj eno tekmo na stadionu KCOM.

• Forma Hull Cityja: 19 tekem – 7 zmag – 5 remijev – 7 porazov – 26 točk.
  • Forma Stoke Cityja: 19 tekem – 4 zmage – 2 remija – 13 porazov – 14 točk.

Hull City proti Stoke City Head-to-head (h2h)

• Stoke je zabeležil tri od zadnjih petih zmag.
  • Sedem od zadnjih desetih zmag so dosegli domači.
  • Prejšnje srečanje je Tigersom prineslo domačo zmago s 2-0.
  • Obe ekipi sta dosegli gole na štirih od sedmih odigranih tekem.

Hull City proti Stoke City Napoved

Čeprav je Stoke City 23. in Hull City 12. na lestvici, še vedno ne moremo iti naravnost do zmage Hull Cityja.

Ker se je Hull v kampanji predstavljal na mešan način in je to povzročilo nestabilnost v njegovih strankah.

Očitno so Tigri v prejšnjem obračunu z Barnsleyjem v gosteh zabeležili že sedmi poraz v konkurenci. Poraz z 3:1 proti najslabši ekipi v ligi povzroča zmedo glede njihove forme.

Kljub temu je poraz šele drugi v zadnjih petih tekmah sezone. Vendar pa so Grant McCann in njegova ekipa dosegli enak niz doma s 4 zmagami in 4 porazi v 10 poskusih.

Zato ne moremo računati na čisto zmago Tigrov proti precej slabši ekipi v ligi v primerjavi z njimi.

Stoke City se v tej sezoni sooča s slabo formo na svojih skupnih tekmah. Potters bodo gostovali po porazu proti Blackburnu z 1-2 na prejšnji ligaški tekmi.

Glede na njihove nagnjenosti k igri v gosteh so Potters izgubili 6 od svojih 9 ligaških tekem. Poleg tega so na zadnjih petih gostovanjih presenetljivo zabeležili dve zmagi.

Kakor koli že, Stoke City je v tej sezoni močan kontingent za izpadanje v tekmovanju. Tudi prejšnje srečanje s Cardiffom se je končalo s porazom z 1:0.

Skratka, glede na vašo trenutno ligaško uspešnost je najbolje, da stavite na dve priložnosti v igri. Lahko pa smo prepričani, da bosta obe ekipi zadeli v devetdesetih minutah, kar je verjetno najboljša stava za to tekmo v angleški ligi prvakov.