Španija-La Liga
Datum: petek, 7. november 2024
Začetek ob 13:00 UK / 14:00 CET
Prizorišče: stadion El Alcoraz (Huesca).

Huesca v tej sezoni ni uspela narediti velikega vpliva pri napredovanju v prvo ligo. Ker doslej niso zmagali na nobeni od svojih osmih prvenstvenih tekem, napredna ekipa ne predstavlja večje nevarnosti za gostujočo ekipo.

Imajo niz dveh porazov, potem ko so nazadnje na sporedu izgubili s 4:1 v gosteh proti Real Madridu.

Eibar ima doslej dve zmagi na osmih ligaških tekmah. Pomembno je, da sta ti dve zmagi prišli na zadnjih štirih srečanjih in sta bili tudi zmagi zunaj koledarja.

S tem je gost v naslednji tekmi nekoliko prehitel pred gostiteljem. Ekipa opravi gostovanje s porazom doma, z 0-2, doma proti Cádizu, na zadnji tekmi.

Medsebojni dvoboj Huesca proti Eibarju (h2h)

• Domačin je zabeležil tri od štirih skupnih zmag.
  • Na prejšnjem srečanju je Huesca doma zmagala z 2-0.
  • Obe ekipi sta zadeli le na enem od štirih srečanj.
  • Nobeno od njunih štirih srečanj se ni končalo z remijem.
  • Gostitelji so od leta 2008 zmagali na obeh domačih tekmah.

Napoved Huesca proti Eibarju

Huesca po napredovanju v tej sezoni ni najboljša v La Ligi. Domača ekipa uživa prednost igranja doma, a niz brez zmage v zadnjih treh domačih tekmah ne obeta velike prednosti domači ekipi.

Poleg tega je domača ekipa na dveh od zadnjih treh domačih tekem prejela po 2 zadetka. Zato mora Oscenses na naslednji tekmi prejeti gol, zato je nasvet za Huesco, naj ne ostane prazen, verjetno najboljša stava za igralce tekem.

Poleg položaja gostiteljev kot napredovale ekipe v mešanici se kaže tudi njihova slaba forma v kampanji pred naslednjo tekmo. Poleg tega je Eibar dobil zadnji dve tekmi sezone, zato se zdi stava na gostujočo ekipo na tekmi idealna možnost.

Dvojna priložnost, ki je v korist Eibarja, je verjetno še ena primerna možnost za igralce, da bi dobro iztržili tekmo.