Anglija – prvenstvo
Datum: torek, 20. oktober 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: stadion Kirklees.

Rams so imeli v zadnjih nekaj mesecih zaskrbljujoč niz in ni čudno, da so se znašli na nitki nad pragom izpada. Izgubili so vse tekme v tej sezoni, razen ene, in samo Wycombe je prejel več golov kot oni.

Poleg tega je v celotnem tekmovanju dosegel skupno le dva zadetka.

Medtem so terierji uspeli premagati počasen začetek svoje kampanje. Po izgubljenih prvih dveh zaporednih tekmah proti dvema težkima nasprotnikoma ekipa ostaja neporažena in skuša ta torek niz podaljšati.

Doma so in imajo tudi samozavest, da so v prejšnji sezoni prišli iz Premier lige.

Poleg tega imajo na tem stadionu dober rezultat h2h pred temi nasprotniki.

Zaradi razlogov pričakujem, da bo Huddersfield ta konec tedna najboljša ekipa na igrišču.

Huddersfield proti Derbyju: ena na ena (h2h)

• Zadnja tekma se je končala z remijem 1:1.
  • 12 od prejšnjih 16 srečanj je vsebovalo gole obeh ekip.
  • Od leta 1995 so na tem stadionu le dvakrat zmagali gostje.
  • V zadnjih 25 letih gostiteljem na tem parketu nikoli ni uspelo zadeti.

Huddersfield proti Derbyju: Napoved

Varovanci Carlosa Corberana so v zadnjem krogu zmagali v gosteh z 1:2 proti Swanseaju. Medtem so varovanci Philipa Cocuja doma izgubili z 1:0 proti Watfordu.

Kot zdaj stojijo, so Rams podložniki. Izgubili so štiri od prejšnjih petih tekem in zmagali le dve od zadnjih 15 tekem.

Prav tako ni zadel na dveh od prejšnjih treh tekem in prejel dva ali več golov na desetih od prejšnjih štirinajstih tekem.

V nadaljevanju so izgubili štiri od zadnjih šestih domačih tekem in v vseh teh tekmah prejeli dva ali več golov.

Po drugi strani pa so njihovi nasprotniki neporaženi na zadnjih treh tekmah in v zadnjih 14 medsebojnih tekmah nasprotnikom le dvakrat niso zadeli.

Poleg tega so od leta 1995 na tem stadionu proti temu nasprotniku izgubili le dvakrat in v tem obdobju tukaj še ni bilo tekme h2h, v kateri gostitelji ne bi uspeli zadeti mreže.

Glede na ta opažanja se pričakuje, da bo Huddersfield prevladoval v torek.

Huddersfield proti Derbyju: stavni nasveti

• Oba polovična zmagovalca: Huddersfield @ 1.70 (7/10)
  • Huddersfield 0, +0,5 azijski hendikep na 1,50 (1/2).