💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Finska – Veikkausliiga
Datum: torek, 1. september 2024
Začetek ob 16:30 UK / 17:30 CET
Lokacija: Tapiolan Urheilupuisto (Espoo).

Honka gre v 12. krog sezone Veikkausliiga 2024 kot edina neporažena ekipa v ligi, vendar ima težave spremeniti remije v zmage. Do sedaj je bilo 11 odigranih tekem razdeljenih na 4 zmage in 7 remijev.

Ne glede na to so v močnem položaju, da si prizadevajo za uvrstitev med top 4, potem ko so lansko sezono končali na XNUMX. mestu.

Honka je sredi tedna odigral triler v kvalifikacijah za ligo Evropa proti danskemu Aarhusu. Na koncu so izgubili z 2:5, vendar so zadnja dva zadetka prejeli v sodnikovem dodatku v poskusu izenačenja.

HIFK za Honko zaostaja za 3 točke, a prihaja iz niza treh porazov. Vsi ti porazi so imeli razliko 1 gol.

Omeniti velja, da je ekipa prišla v nizu 5 tekem brez poraza, s 4 zmagami in 1 remijem.

Honka proti HIFK medsebojni dvoboj

Honka ima soliden rekord h2h proti HIFK, saj je zmagal 4 od 8 dvobojev in 3 remije.

Vendar je HIFK edino zmago v tem obdobju dosegel lani v Bolt Areni v Helsinkih.

Napoved Honka proti HIFK

To bi lahko bila napeta tekma, saj se bo Honka borila za zmago, a nepremagljiva, medtem ko je HIFK zelo nepredvidljiv s svojo osredotočenostjo na igrišče.

To je eden od razlogov, zakaj se osredotočamo na ciljne trge. Honka v tej sezoni doma ni prejela golov, prav tako HIFK v gosteh.

Da bi obe ekipi dali gol, se mi zdi dobro, tudi ob upoštevanju, da si nobena od njiju ne želi na koncu izgubiti tukaj iz podobnih razlogov.