Nemčija – 2. Bundesliga
Datum: sobota, 7. december 2019
Začetek ob 12:00 UK / 13:00 CET
Lokacija: Holstein-Stadion (Kiel).

Ker so tri točke ključnega pomena za obe ekipi, lahko pričakujemo, da bosta obe ekipi dosegli gol na tekmi.

• Forma Holstein Kiela: 15 tekem – 6 zmag – 3 remiji – 6 porazov – 21 točk.
  • Forma Osnabrucka: 15 tekem – 5 zmag – 5 remijev – 5 porazov – 20 točk.

Medsebojna tekma Holstein Kiel proti Osnabrucku (h2h)

• Gostje na svojih tekmah zabeležijo štiri od petih zmag.
  • Njuno prejšnje srečanje leta 2017 je Lilac Whites prineslo domačo zmago.
  • Osnabruck je kot gostitelj dosegel štiri od zadnjih šestih zmag.
  • Kiel je na svojih srečanjih doma trikrat zmagal in štirikrat izgubil.

Napoved Holstein Kiel proti Osnabrucku

Nove tri točke v kampanji bodo Holstein Kiel približale tretjemu mestu lestvice. Poleg tega želi domača ekipa nadaljevati svoj zmagoviti niz v ligi, saj je prejšnja tekma tretja zaporedna tekma brez poraza v tekmovanju.

Iyoha in Ozca sta poskrbela za zgodnje vodstvo Kiela na obračunu v Dresdnu. Končalo se je z zmago v gosteh proti Holstein Kielu z 1:2 in jih izstrelilo na šesto mesto na lestvici.

Presenetljivo sta zadnji dve domači tekmi na koncu ostali neporaženi. Z njihovo mešano formo doma se štorkljam spopadanje z napredovalimi kontingenti ne bo lahko.

Osnabruck ostaja deveti na lestvici in je neporažen na zadnjih petih tekmah sezone. Na zadnji tekmi so doma premagali Hamburger SV z rezultatom 2:1 na semaforju.

Poleg tega je Osnabruck zmagal le eno od svojih sedmih tekem v gosteh doslej. Zato so možnosti, da napredovalo moštvo doma premaga Holstein, zelo redke.

Glede na to, da v gosteh niso zmagali že pet tekem, lahko računamo, da bodo tak niz nadaljevali tudi na naslednji tekmi. Če sumite, da je v igri verjetnost remija, lahko vedno izberete žrebanje brez stav.

Torej ima Holstein Kiel v vseh okoliščinah glede na trenutno formo v ligi več možnosti za zmago.