Nemčija – 2. Bundesliga
Datum: ponedeljek, 9. november 2024
Začetek ob 19.30 UK / 20.30 CET
Lokacija: Holstein-Stadion (Kiel).

Holstein Kiel, s serijo neporaženosti 4 tekem brez poraza v 5 prejšnjih tekmah h2h, namerava ustaviti odličen niz HSV na začetku sezone 2024/21.

Ekipi loči 5 točk in Hamburg je na vrhu lestvice, medtem ko je Kiel tretji.

Kljub vsemu so gostje na papirju očitno boljša ekipa, saj je njihov rezultat sezone 5 zmag in 1 remi na 6 tekmah ter s 15 goli proti 6 prejetim.

Kiel je kljub spodobnemu začetku prišel v to tekmo z nizom dveh zmag v remiju z Auejem in porazu proti Furthu.

Vendar pa stavnice ne vidijo očitnega favorita v tej igri in HSV je nenavadno ocenjen na 2,30, medtem ko domača zmaga stane 3,00.

Medsebojni obračuni Holstein Kiel proti Hamburger SV

Obe tekmi Bundeslige med obema ekipama sta bili neodločeni, tista v Kielu se je končala z 1:1, obratna pa s 3:3.

Medtem je Kiel v minuli sezoni dosegel dvojno zmago s prepričljivo zmago s 3:1 doma in s 3:0 v gosteh.

Edino drugo srečanje med ekipama v letu 2007 je bila odmevna zmaga gostov s 5:0.

Napoved Holstein Kiel proti Hamburger SV

To bi lahko bila tesna tekma, čeprav verjamemo, da ima Hamburg vse, kar je potrebno, da prekine svoj niz porazov proti Kielu. Poleg tega so edina ekipa v ligi, ki je bila videti solidna in dosledna v vseh delih na igrišču.

Pogumni igralci si lahko prizadevajo za neposredno zmago na gostovanju, medtem ko je varna možnost, da ne podpirajo obiskovalcev s kvoto 1,70.

Zdaj je Simon Terodde igralec, ki je na vrhu lestvice strelcev z 8 goli v 6 tekmah, po strašni sezoni s Kölnom v lanski Bundesligi.

Zdi se, da je igralec zweite lige, saj je v dveh prejšnjih sezonah v tej diviziji s Stuttgartom in Bochumom v letih 25/2015 in 16/2017 dosegel po 18 golov. On je naša prva izbira za zadetek na kateri koli točki tukaj in lahko računamo, da ima napadalec HSV povprečje 2,60.