Kitajska – Super liga
Datum: ponedeljek, 24. avgust 2024
Začetek ob 11:00 UK / 12:00 CET
Prizorišče: stadion Jinzhou (Dalian).

Henan Jianye je v tej sezoni dosegel le eno zmago v 6 ligaških tekmah. V tej sezoni so v nizu dveh porazov po porazu z 2-1 na poti proti Shandong Lunengu zadnjič v ligi.

Rdeče hudiče bo v igro vrnilo tudi dejstvo, da niso zmagali na zadnjih treh domačih tekmah v svojem koledarju. Medtem je Shenhua v nizu dveh zmag v gosteh.

Shanghai Shenhua je sezono začela s porazom, a je s štirimi zaporednimi tekmami brez poraza napredovala v ligo in se uvrstila med najboljše tri. Ekipa bo gostovala po domačem porazu proti Guangzhouju R&F z 2:3 v ligi.

Henan Jianye proti Shanghai Shenhua medsebojni obračun (h2h)

• Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od zadnjih petih tekem.
  • Domača ekipa doma ni zmagala že štiri tekme.
  • Prejšnje srečanje je prineslo domačo zmago s 3-2 za Shenhua.

Napoved Henan Jianye proti Shanghai Shenhua

Henan Jianye je bil v lanski sezoni v boljšem položaju na lestvici kot Shanghai Flowers, vendar so v tej sezoni doživeli padec forme.

S samo eno zmago do zdaj na šestih tekmah se zdi, da je domača zmaga v polnem delu daleč od možne.

Glede na to, da je Shanghai Shenhua izgubil le eno tekmo v dosedanji kampanji, bi moral biti remi brez stav na goste primerna možnost za tekmo.

Obe ekipi sta v dosedanjem delu sezone dosegli 9 golov, njuno povprečje pa je 1,5 gola. Zato bo namig za manj kot 3,5 zadetka iz vratnice verjetno najboljša stava za igralce stav.