Švedska – Allsvenskan
Datum: ponedeljek, 14. september 2024
Začetek ob 18:00 UK / 19:00 CET
Prizorišče: Bravida Arena (Göteborg).

Hacken išče rezultat v kampanji v tej sezoni, Sirius pa jih še zdaleč ne bo ustavil pri njihovem zmagovitem nizu.

Gostitelji so v nizu štirih zmag v ligi po zmagi z 0:1 v gosteh proti AIK Stockholmu na sporedu. Na 33 ligaških tekmah so zbrali 18 točk, le 3 porazi so jih zadržali.

Modro-črni so pogosteje izgubljali točke ob remijih kot pri porazih (7D 4L). Poraz z 2-0 proti Varbergsu je prekinil Siriusov niz neporaženosti zadnjič. Na trenutni lestvici za gostitelji zaostajajo še pet točk.

Hacken proti Siriusu medsebojno (h2h)

• Obe ekipi sta dosegli gol na zadnjih štirih tekmah.
  • Prejšnji obračun se je končal z neodločenim izidom 2-2.
  • Domačin ni izgubil tekme vse od leta 2007.
  • Štiri od enajstih iger so se končale z remijem.
  • Ekipe so v 3,2 srečanjih v povprečju dosegle 11 zadetka.

Hacken proti Sirius napovedi

Hacken je v tej sezoni pokazal izjemen napredek, saj so se s šestega mesta, ki so ga končali prejšnjo sezono, povzpeli na drugo mesto na lestvici. Poleg tega se bo gostitelj soočil z ekipo, ki proti njim ni bila uspešna na nobenem srečanju h2h v zadnjih 12 letih. Torej bo domača zmaga v polnem času verjetno idealna stava za igralce.

Brez dvoma se obeta, da bo tekma dosegla veliko točk, kot je verjetna ponovitev v njunih zadnjih bojih h2h. Razen tega sta njuni zadnji štiri zaporedni padci h2h obe ekipi dosegli gol, tako da se zdi, da je stava na BTTS primerna možnost za tekmo.