Guaraní proti Grêmio V ŽIVO: Oglejte si, kje lahko gledate na televiziji in v spletu

Guarani in Grêmio Tsar, v tem četrtek (26.), em 9.30 (brazilski čas), v Defensores del Chaco v Asuncionu v Paragvaju, za 16. krog Pokal Libertadores 2024. Tekma bo na dan v neposrednem prenosu Facebook Watch.

Z odhodom Paragvaja ta četrtek se končuje prvi krog osmine finala.

Ekipa Renata Portaluppija ne ve, kako je izgubiti že vse od 11. oktobra, ko jih je v Vili Belmiro premagal Santos z 2:1, po dvoboju s Peixejem je bilo nanizanih 12 tekem, ki so dodale devet zmag in tri remije.

Kljub pozitivni seriji je bil Grêmio deležen kritik navijačev na minuli nedeljski tekmi, ko je na Brasileirãu remiziral s Corinthiansom (0:0). Alvinegro je imel še vedno dva igralca manj, Gavčosom pa kljub temu ni uspelo poravnati mreže.

Zdaj se pričakuje, da bodo na igrišču znova prikazali dobro igro in ohranili niz neporaženosti. Za to mora Renato Portaluppi plezati z največjo močjo, razen Kannemanna, ki je suspendiran. Težnja je, da Argentinčevo prazno mesto zasede David Braz.

Na strani Guaranija trenutek ni najboljši. Ekipa je v sredini lestvice paragvajskega prvenstva in na tekmo prihaja po porazu proti 12 de Outubro.

Po četrtkovem dvoboju se ekipi znova pomerita 3. decembra v Areni do Grêmio. Tisti, ki se kvalificirajo, se pomerijo z zmagovalcem Santosa in LDU.

Guaraní proti Grêmiu: kje gledati, razpored, razpored in najnovejše novice, spremljajte iz minute v minuto v realnem času.

TEHNIČNI LIST: GUARANÍ X GRÊMIO

Datum / čas: 26. 11. 2024, ob 21
Lokacija: Defensores del Chaco, Asunción (Paragvaj)
Sodnik: Guillermo Guerrero (Ekvador)
Pomočnika: Christian Lescano in Byron Romero (Ekvador)
Video sodnik: Daniel Fedorczuk (Urugvaj)

Verjetne postave:

GARANCIJA: srbski; Tripichio, Romaña, Báez in Miguel Benítez; Jorge Morel, Florentín in Rodrigo Fernández; Cecílio Domínguez, Merlini in Fernando Fernández.; tehnična: Gustavo Costas

Poneverba: Guillermo Benitez.

CEH: Vanderlei; Victor Ferraz, Geromel, David Braz in Cortez; Darlan, Matheus Henrique, Luiz Fernando, Jean Pyerre in Pepê; Diego Souza.; tehnična: Renato Portaluppi

Poneverba: Kannemann, Alisson, Maicon in Leonardo.