💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Švedska – Allsvenskan
Datum: četrtek, 10. september 2024
Začetek ob 18:00 UK / 19:00 CET
Lokacija: Gamla Ullevi (Göthborg).

Niz tekem brez zmage na njihovem razporedu je Goteborg potegnil navzdol na 12. mesto na lestvici in ima le 2 zmagi iz svojih 18 tekem v kampanji. Hammarby je prav tako brez zmage na zadnjih treh tekmah na svojem razporedu, a je izgubil le eno od zadnjih petih ligaških tekem.

Gostje imajo na trenutni lestvici osem točk prednosti pred domačimi. Z le 5 porazi v 18 obračunih v dosedanji sezoni bi moral Bajen ustvariti več priložnosti na tekmi kot gostitelj. Ekipa bo gostovala, potem ko je na prejšnji tekmi doma remizirala s Kalmarjem s 3:3.

Goteborg proti Hammarbyju (h2h)

• Prejšnje srečanje se je pri Hammarbyju končalo z remijem 1-1.
  • Gostujoča ekipa je neporažena že devet tekem.
  • Tri od zadnjih štirih tekem so se končale z remijem.
  • Na zadnjih treh tekmah sta obe ekipi dosegli gol.

Napoved Göteborg proti Hammarby

Goteborg je brez zmage na zadnjih 15 tekmah na koledarju velikih tekmovanj. In v nedavnem obračunu remi 1-1 v gosteh proti Mjaellbyju ne pomaga pri naslednjem obračunu. Pet od zadnjih sedmih ligaških srečanj je bilo neodločeno v nizu brez zmage. Kljub temu igranje doma ne prinaša prednosti na igrišču zaradi slabe igre v ligi.

Hammarby je v tej sezoni v boljšem položaju na lestvici in v dobri formi na gostovanjih. Dvojna priložnost v korist Hammarbyja bo verjetno najboljša stava za spodoben izkupiček iz tekme. Poleg tega je primerna možnost tudi BTTS, saj sta se na zadnjih tekmah h2h obe ekipi vpisali na strelce s končnim žvižgom.