Italija Serie A
Datum: sobota, 24. oktober 2024
Začetek ob 17. uri v Veliki Britaniji
Lokacija: Stadio Comunale Luigi Ferraris, Genova.

Po intenzivnem dogajanju sredi tedna v Ligi prvakov UEFA se Antonio Conte in njegova ekipa vračajo na tekme Serie A, kjer želijo prekiniti svoj niz porazov in končno najti način, da si zagotovijo tretjo zmago v sezoni. . Pomerili se bodo z oslabljeno Genoo, ekipo, ki je doslej na tekmi z Napolijem pred nekaj tedni ponudila le nedoslednost in ponižanje.

Osvojitev treh točk za goste Luigija Ferrarisa nikoli ni bila lahka naloga, toda igralci so prepričani, da se bo to zgodilo ravno v soboto. Ponujajo zelo nizko stopnjo 1,40 za zmago na cesti.

Genoa proti Inter Milanu medsebojni obračun

Ne samo, da je milanski Inter premagal Genoo, premagal jo je tudi na štirih od zadnjih petih tekem. Če upoštevamo samo te tekme, je gol razlika 17-2 v korist Interja. Nazadnje je Genoa povzročala težave leta 2018, ko je nasprotnika na tem stadionu premagala z 2:0 FT.

Ko gre za statistiko vseh časov, Inter Milano vodi z 20-8 glede zmag. Proti Genoi je doslej zabil 64 golov, kar je v povprečju skoraj 2,00 na tekmo.

Napoved Genoa proti Inter Milano

Nerazzurri na zadnjih dveh tekmah niso igrali tako slabo, a so vseeno prišli do le ene točke. Poraz prejšnji konec tedna v Derby de la Madonnina proti AC Milanu najbolj boli, o tem ni dvoma. Lukakujev zadetek v prvem polčasu je Interju dal nekaj upanja na vrnitev, a v drugem polčasu niso bili kreativni in so izgubili tekmo.

Na lestvici je Contejeva ekipa trenutno na šestem mestu s sedmimi točkami iz štirih tekem. V uvodnih krogih so bili več kot učinkoviti, v zmagah proti Beneventu in Fiorentini so zadeli devetkrat. Genoa je doslej odigrala le tri tekme.

Najboljšo predstavo smo videli na prvi tekmi proti Crotoneju (4-1 FT) in to je bila edina dobra predstava.

Pričakujemo, da bo Genoa še naprej tonila in to tekmo izgubila z enim golom razlike.