nemška bundesliga
Datum: nedelja, 1. november 2024
Začne se ob 14 po Veliki Britaniji / 30 po srednjeevropskem času
Lokacija: Schwarzwald-Stadion.

Onze da Companhia je ena najboljših ekip v tekmovanju v zadnjih letih. Lansko sezono jim je za las zgrešil vstop v Ligo prvakov, saj so se morali boriti za peto mesto.

To jim je vsekakor prineslo težave in zdaj so odločeni, da si za vsako ceno zagotovijo uvrstitev med prve štiri.

Doslej so neporaženi v prvenstvu, kar je uspelo le še dvema: Leipzigu in Wolfsburgu. In za nameček je prejel tudi drugo najmanjše število golov med vsemi ekipami na turnirju.

Brazilci iz Breisgaua so medtem na repu lestvice in so doslej osvojili le eno prvenstveno zmago. Poleg vsega tega pa imajo tudi grozen h2h rekord proti temu nasprotniku.

Verjetno pričakujemo, da bo Leverkusen to nedeljo nadaljeval z iskanjem vstopnice za Ligo prvakov z novo brezhibno predstavo.

Freiburg proti Bayer Leverkusen: medsebojni dvoboj (h2h)

• Izbranci Petra Bosza so neporaženi na 14 od zadnjih 17 tekem.
  • Na zadnjih šestih tekmah skupaj so prejeli le en gol.
  • Na tem stadionu domača ekipa ni dosegla zadetka na osmih od enajstih prejšnjih tekem.
  • V zadnjih 16 letih je domača ekipa na tem stadionu zmagala le dvakrat.

Freiburg proti Bayer Leverkusen: Napoved

Varovanci Christiana Streicha so zadnji dan tekme v gosteh proti Union Berlinu remizirali z 1:1. Medtem je Company's Eleven prejšnji teden doma s 3-1 zmagala proti Augsburgu.

Kot kaže, imajo Boszovi možje prednost. Imajo niz treh zmag (pri tem so dosegli deset golov) in tudi niz osmih tekem brez poraza. Pravzaprav je bil njihov zadnji poraz v Ligi Evropa, proti Interju iz Milana.

Poleg tega so bili neporaženi tudi na 13 od prejšnjih 15 potovanj. Na drugi strani so njihovi tekmeci v nizu petih tekem brez zmage in še vedno iščejo prvo domačo zmago v sezoni.

Poleg tega ima Eleven podjetja tudi impresiven rekord h2h proti temu tekmecu v zadnjih dveh desetletjih, kot je podrobno opisano v prejšnjem razdelku.

Z vsemi temi statistikami v mislih pričakujte, da bo Bayer Leverkusen to nedeljo prevladoval nad konkurenco na Schwarzwald-Stadionu.

Freiburg proti Bayer Leverkusen: stavni nasveti

• Ni stave na izenačenje: Bayer Leverkusen @ 1,50 (1/2)
  • Bayer Leverkusen bo dobil oba polčasa po 1,60 (3/5).