Fortuna Duesseldorf proti FC Heidenheim, druga nemška bundesliga, napoved LeagueLane

Nemčija – 2. Bundesliga
Datum: petek, 30. oktober 2024
Začetek ob 17:30 UK / 18:30 CET
Prizorišče: Merkur Spiel-Arena (Dusseldorf).

Dusseldorf ima na petih prvenstvenih tekmah že tri poraze. Na svojem razporedu so zbrali 4 točke iz zmage in remija. Gostitelji bodo po porazu v gosteh s 3:0 proti Hannovru zadnjič v ligi.

Heidenheim je v zadnjih štirih tekmah v nizu zmag. Gost ima v programu 5 točk ob zmagi in dva remija. Ekipa prihaja na obisk po domačem remiju z Osnabruckom 1-1 na zadnji tekmi.

Fortuna Dusseldorf vs Heidenheim Head-to-head (h2h)

• Gostujoča ekipa je neporažena že šest tekem.
  • Prejšnje srečanje je prineslo domačo zmago Heidenheima s 3-1.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od zadnjih osmih tekem.
  • Na dveh od zadnjih treh tekem sta obe ekipi dosegli gol.
  • Domačin ima skupno le eno zmago na štirih tekmah, ki jih je odigral doma.

Fortuna Dusseldorf proti Heidenheim Napoved

Dusseldorf je navdušen nad nizom brez zmage ob koncu kampanje. Vendar so izgubili le eno od zadnjih osmih domačih tekem na koledarju.

Poleg tega Heidenheim v svoji formi ni zmagal na zadnjih desetih tekmah. Gost je izgubil zadnje tri tekme v gosteh, vendar je na zadnjih dveh tekmah v gosteh dosegel vsaj gol.

Glede na formo imata obe ekipi enake možnosti za dosego vsaj enega zadetka v devetdesetih minutah. S tem v mislih bo BTTS verjetno prišel prav za igralce stav na tekmi. Poleg tega sta v njunih zadnjih dveh srečanjih h2h obe ekipi dosegli tudi gol v igri.

Gostitelji so izgubili le eno od štirih domačih tekem proti Heidenheimu v svoji h2h zgodovini. Vendar sta se zadnji dve igri h2h doma končali z remijem. Zato bo stava brez izenačenja na Fortuna Dusseldorf verjetno najboljša stava za igralce, da dobijo dostojne donose.