Fluminense proti Athletico-PR V ŽIVO: Oglejte si, kje lahko gledate na televiziji in v spletu

River Plate in Athletico PR Tsar, v tem torek (01.), em 19h15 (čas v Braziliji), na Estadio Libertadores da América v Avellanedi – Buenos Aires, Na povratni tekmi osmine finalaPokal Libertadores 2024. Tekma bo na dan v neposrednem prenosu conmebol tv.

Ekipe stopijo na igrišče ta torek (01), na povratni tekmi osmine finala Libertadores; oglejte si, kako spremljati v živo na televiziji in internetu.

Pri Libertadoresu je gol v gosteh izenačen. S tem 0 proti 0 daje River. Izenačenje za dva ali več golov (2 proti 2, 3 proti 3 …) daje Atleticu. In 1 proti 1 vodi naravnost v enajstmetrovke. In kdor zmaga, seveda napreduje. Kdor koli mine, vzame Independiente del Valle ali Nacional-URU v četrtfinalu – na poti 0-0.

Za tokratni torkov dvoboj trenerji živijo različne situacije glede na sestavo svojih ekip. Medtem ko ima Marcelo Gallardo največjo moč, Paulo Autuori kopiči težave. Obstaja 15 prekrškov, med njimi Santos, Jandrei, Abner, Nikão in Reinaldo.

River Plate proti Athletico-PR: kje gledati, urnik, razpored in najnovejše novice, spremljajte iz minute v minuto v realnem času.

Verjetna postava Athletico-PR: Benedikt; Erick, Pedro Henrique, Thiago Heleno in João Victor; Wellington, Richard, Christian in Léo Cittadini; Carlos Eduardo (Walter) in Kayzer.

Luči: Napadalec Reinaldo (suspendiran), vratarji Santos, Jandrei in Léo Linck, desni branilec Khellven, branilca Felipe Aguilar in Zé Ivaldo, levi branilec Abner, vezist Alvarado, vezist Nikão in napadalec Geuvânio (Covid-19); desni bočni branilec Jonathan, levi bočni branilec Márcio Azevedo in napadalec Vitinho (poškodovan).

Možna ekipa za River Plate: Armani; Montiel, Paulo Díaz, Pinola in Casco; Sosa in Enzo Pérez; De La Cruz in Ignacio Fernández; Borré in Matías Suarez.

Poneverba: nihče.