💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Brazilija – Serie A
Datum: četrtek, 10. september 2024
Začetek ob 1:30 UK / 2:30 CET
Lokacija: Maracaná (Rio de Janeiro).

Ikonični Maracanã bo priča še enemu močnemu Clássicu das Multidões v Série A v Braziliji, kjer bo aktualni prvak gostoval pri Fluminenseju in poskušal ponovno zavzeti prvo mesto na lestvici.

Fluminense je zmagal le 3 od svojih 8 tekem v tej sezoni in je brez zmage na zadnjih dveh tekmah v kampanji. Prejšnje srečanje je bilo v gosteh in izgubilo proti São Paulu s 3×1.

Branilec naslova in prvak Copa Libertadores Flamengo vstopa v igro z nizom treh zmag na koledarju in z le 2 porazoma v svojih 8 tekmah. Obisk prihaja po domači zmagi nad Fortalezo z 2:1 v prvenstvu.

Medsebojni dvoboj Fluminense proti Flamengu (h2h)

• Gost je neporažen na zadnjih štirih tekmah.
  • Na prejšnjem obračunu so Torrentovi možje doma zmagali z 1-0.
  • Urubu je zabeležil štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • V treh od zadnjih petih tekem sta obe ekipi dosegli gol.

Napoved Fluminense proti Flamengu

Kar zadeva gole, sta obe ekipi doslej v povprečju dosegli en gol. Gostitelji so v dosedanji sezoni v povprečju dosegli 1,1 zadetka, branilci naslova pa 1,3 zadetka. Glede na to statistiko bo tip nad 1,5 gola verjetno najboljša stava za igralce.

Ob šestih tekmah brez poraza v kampanji in nizu zmag na zadnjih treh tekmah na koledarju bi morali obiskovalci postaviti v ospredje. Poleg tega gripa ni najboljša v ligi ali doma, da bi se sklicevala na zmago proti prvakom.

Nobenega dvoma ni, da gre tekma za končno zmago. Ob formsko krčeviti domači ekipi bi morali gostje poiskati vmesni prostor. Nasveti za zmago Flamenga v obeh polčasih bodo koristni tudi pri zmagi v gosteh.