Liga lige UEFA
Datum: nedelja, 11. oktober 2024
Začetek ob 17:00 UK / 18:00 CET
Lokacija: A. Le Coq Arena (Talin).

Estonija se verjetno usmerja v svoj tretji zaporedni poraz na tekmi UNL v tej sezoni, dokler ne bo iz svojega klobuka potegnila nekaj novega, da bi zrinila vodilne na lestvici.

Gostitelji so brez zmage na zadnjih enajstih tekmah na vseh glavnih tekmah svojega programa, potem ko so zadnjič na mednarodni prijateljski tekmi doma z 1:3 izgubili z Litvo.

Severna Makedonija je v tej sezoni po zmagi in remiju osvojila prvo mesto v skupini 2 lige B. Gostovali bodo po zadnjem remiju v gosteh z Gruzijo (1:1) v UNL.

Medsebojni dvoboj med Estonijo in Severno Makedonijo (h2h)

• Gost je neporažen na vseh tekmah, ki jih je odigral od leta 2004.
  • Prejšnje srečanje leta 2007 se je končalo z neodločenim izidom 1:1.
  • Obe ekipi sta zadeli na dveh od zadnjih treh tekem.

Napoved med Estonijo in Severno Makedonijo

Estonija verjetno ne bo dosegla zadetka v devetdesetih minutah, čeprav ima prednost zaradi nedavnih nastopov na tekmah UNL. Njihovi napadi so šibki in napadalci težko najdejo zadnji del mreže, zato bo ne-BTTS dobro deloval za stavnike s kvoto 1,50.

Poleg tega je Makedonija v tej sezoni v UNL v povprečju dosegla 1,5 gola, več pa lahko pričakujemo od gostov, saj se soočajo s šibkejšo stranjo. Obramba gostujočega moštva je bila na poti majava, a gostitelji proti temu še zdaleč niso naredili ničesar.

Zato je namig nad 1,5 gola verjetno primeren za igralce. Še ena stava, na katero je treba biti pozoren, je zmaga v gosteh v končnem izidu, ki je podprta s turnirsko formo Makedonije. Stavalci lahko tudi vodijo goste pri zmagi katerega koli polčasa tekme.