💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Evropa – UEFA Liga narodov
Datum: sreda, 14. oktober 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: A. Le Coq Arena (Talin).

Estonija je po treh tekmah edina ekipa v skupini 2 lige C brez zmage. Zasedajo dno lestvice z le eno točko iz remija 3-3 doma proti Severni Makedoniji v prejšnjem obračunu UNL.

Za domače bo dvoboj z Armenijo kljub terenski prednosti zagotovo težka naloga. Skupina je svojo prednost pred gostiteljem povečala na tri točke z domačim izidom 2-2 proti Gruziji zadnjič v šovu.

Estonija proti Armeniji (h2h)

• Domačin je zabeležil dve od treh skupnih zmag.
  • Prejšnja tekma je prinesla domačo zmago Armenije z 2:0.
  • Dve od skupno petih tekem sta se končali z remijem.
  • Modri ​​majici na zadnjih dveh tekmah niso dosegli zadetka.
  • Obe ekipi sta zadeli le na enem od petih srečanj.

Napoved Estonija proti Armeniji

Estonija je brez zmage na zadnjih desetih tekmah na vseh velikih tekmovanjih v koledarju. In v koledarju UNL imajo zaenkrat le eno točko, zaradi katere so sposobni preživeti za poraz v Talinu.

Če primerjamo klavrn niz gostiteljev, bosta zadnji dve tekmi brez poraza za Armenijo počitek za priprave na gostovanje v A. Le Coq Areni sredi tedna. To daje gostujoči strani rahlo prednost, skupaj z oceno FIFA med obema stranema.

Ekipa ima na lestvici sedem točk prednosti pred domačo ekipo, na 101. mestu. Zato je stava brez izenačenja na Armenijo verjetno najboljša stava za igralce.

Poleg tega so v povratni tekmi Joaquín Caparrós in njegovi varovanci z 2:0 doma zmagali nad Estonijo. Na podlagi tega nedavnega rezultata se zdi možno, da bo Armenija zmagala v katerem koli od obeh polčasov, saj je v naslednji tekmi mogoče pričakovati še en prazen gol.