Liga lige UEFA
Datum: nedelja, 11. oktober 2024
Začetek ob 17:00 UK / 18:00 CET
Prizorišče: stadion Wembley (London).

Anglija je v nizu petih tekem brez poraza po remiju brez golov v gosteh proti Danski na zadnji tekmi UNL. V svoji glavni knjigi so hranili prazen list zadnjih petih sestankov.

Belgija bo gostovala po nizu 12 zmag na svojem koledarju. In na zadnji tekmi so doma premagali Islandijo s 5:1 na semaforju. Na treh od zadnjih štirih srečanj sta obe ekipi dosegli gol.

Medsebojni dvoboj med Anglijo in Belgijo (h2h)

• Gost je na zadnjih dveh tekmah neporažen.
  • Obe ekipi imata po dve zmagi v sedmih skupnih obračunih.
  • Trije od štirih dvobojev so se končali z remijem.
  • Prejšnji obračun je Rdečim hudičem prinesel domačo zmago z 2:0.
  • Obe ekipi sta zadeli le na eni od zadnjih petih tekem.

Napoved za Anglijo proti Belgiji

Belgija je imela prednost v svojih dveh dvobojih h2h na tekmah svetovnega prvenstva 2018. Trije levi v obeh porazih niso dosegli niti zadetka, Rdeči hudiči pa so v teh dveh porazih v povprečju dosegli le 1,5 gola.

Anglija se je od takrat izboljšala in v tej sezoni Lige narodov UEFA ni bila več kot impresivna, a zadaj je videti solidno. Zato bo nasvet pod 3,5 gola dobro deloval na tekmi, saj cilja na tesnih XNUMX minut.

Gareth Southgate bo temeljil na vrnitvi Harryja Maguireja v bitko, medtem ko sta Mason Greenwood in Phil Foden izpuščena. Harry Kane bo ključni igralec v njihovih napadih na stadionu Wembley.

Zvezdnik Real Madrida Eden Hazard je dvomljiv za Belgijo na naslednji tekmi. Vendar je njihov napad neuspešen, saj je njihova ekipa polna nevarnih igralcev, kot sta Batshuayi in Mertens.

Dvojna priložnost, ki je naklonjena Angliji, bo verjetno najboljša stava za stavitelje, saj je možen tudi remi, saj gostje ne bodo ostali brez boja.