💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Nizozemska – Eredivisie
Datum: sobota, 16. januar 2024
Začetek ob 15:30 UK / 16:30 CET
Lokacija: iz mesta Oude Meerdijk (Emmen).

FC Emmen je v tej sezoni preživel še en dvoboj Eredivisie brez zmage. Gostitelji so v tej sezoni v nizu treh porazov, potem ko so zadnjič na svojem programu izgubili s 4:0 v gosteh proti Heraclesu. So boksarska vreča za preostale ekipe te sezone v ligi.

Vitesse želi doseči vrh v tej sezoni. Na tretjem mestu so imeli 35 točk in se tako izenačili z obema ekipama pred njima. Gostje bi se morali ogreti z nizom dveh zmag, vključno z domačo zmago nad Utrechtom z 1:0 na prejšnji tekmi.

Iz oči v oči Emmen proti Vitesse (h2h)

• Tri od zadnjih petih tekem so se končale z remijem.
  • Obiskovalec zabeleži dve od zadnjih treh skupnih zmag.
  • Obe ekipi sta zadeli v vseh petih tekmah, razen v eni.
  • Prejšnje srečanje je Vitesseju prineslo domačo zmago s 3-1.
  • Samo enkrat od leta 2018 je gostujoča ekipa dosegla zmago.
  • Ekipe so od leta 2,9 v povprečju dosegle 2018 gola.

Napoved Emmen proti Vitesse

Tekma se v devetdesetih minutah spremeni v afero z visokimi zadetki. Gostitelji so v dosedanji sezoni v svojih 16 poskusih v povprečju dosegli gol na tekmo. A niso skoparili s prejetimi goli, saj so v istem obdobju dosegli 41 golov.

Za ekipo, ki je v tej sezoni dosegla 27 golov na 16 tekmah, je povprečni prispevek gostiteljev dobrodošla točka za osvojitev treh točk. Zato bo predlog nad 2,5 gola verjetno prišel prav v oddelku za zadetke na tekmi.

Emmen v tej sezoni še ni zmagal na nobeni od svojih ligaških tekem in zdi se, da se ta trend ne bo kmalu spremenil. Vitesse je v dobri formi z dvojno zmago. Zato je zmaga v gosteh v končnem času verjetno najboljša stava za igralce.