Elche – Celta Vigo Napovedi in nasveti

⚽ Napovedi Elche – Celta Vigo

Elche – Celta Vigo Namigi in kvote. 6. november, 21 ŠPANIJA: LaLiga – 9. krog.

Prejšnji Elche – Celta Vigo

• Elche vstopa v ta krog med peščico klubov, ki so zmagali na impresivnih 50 % svojih tekem La Lige (LL) kot poraženci (W3, D1, L2), hkrati pa ohranjajo popoln rekord treh zmag do prve tekme. kjerkoli. Njegove tri zmage so pospremili tudi vodilni v HT.
  • Vendar pa so bile njihove domače tekme LL resnično 'zgodba o dveh polčasih'. V prvem polčasu so ohranili prazen gol (dva prazna gola) na vseh treh domačih tekmah LL, vendar skupni rezultat 0-4 v drugem polčasu grozi, da bo izničil vsak pozitiven začetek.
  • Celta de Vigo ni uspela zmagati na nobeni od svojih sedmih tekem LL kot favorit v gosteh od začetka sezone 2019/20 (D3, L4). Ker ekipa ni zmagala v gosteh proti nobenemu nasprotniku od začetka julija (D4, L3), ekipa ni pomagala svojemu cilju z registracijo največ enega zadetka na vsakem od teh sedmih gostovanj.
  • V zadnjem času pa so bile težave z točkovanjem še resnejše. Skupno le dva zadetka v zadnjih petih tekmah LL na vseh stadionih, oba v drugem polčasu, sta pomenila, da so izgubili v treh od štirih porazov v tej sezoni, ti trije porazi pa vključujejo zaostanek v HT.
  • Igralci, ki si jih morate ogledati: Na začetku tega kroga je bil Josan de Elche eden od šestih igralcev, ki so dosegli prvi gol za svojo stran v zaporednih tekmah 2024/21 LL.
  • Santi Mina iz Celte je zadnji, ki je zadel za klub med ligaškim porazom. Zanimivo je, da je njihova ekipa na polovici svojih zadnjih šestih gostovanj v LL doživela poraz z 2-1.
  • Vroča statistika: rezultat HT je bil ponovljen ob zadnjem žvižgu v zadnjih petih tekmah LL vsake ekipe.
Igre Heads-up: ELCHE – CELTA VIGO
03.03.15 LL keltski vigo Elche 1: 1
26.09.14 LL Elche keltski vigo 0: 1
01.03.14 LL Elche keltski vigo 1: 0
29.09.13 LL keltski vigo Elche 0: 1
19.02.12 LL2 Elche keltski vigo 0: 2

ŠPANIJA: LaLiga – 9. krog