Nemčija – Bundesliga
Datum: nedelja, 17. januar 2024
Začetek ob 17:00 UK / 18:00 CET
Lokacija: Deutsche Bank Park.

Rudarji so poleg Mainza najslabša ekipa v ligi in so trenutno na 17. mestu.º na mizi. Ekipa ima le eno zmago v tekmovanju in je tista, ki je prejela največ golov med vsemi ekipami v nemški prvi ligi.

Le eno moštvo je to sezono v bundesligi zabilo manj golov od njih, pa tudi njihova edina zmaga je bila proti Hoffenheimu.

Medtem so Eagles trenutno v nizu zmag in zdi se, da so odločeni, da si povrnejo točke, ki so jih izgubili, ko so vodili svojo težko serijo.

V tem obdobju so dosegli veliko golov in kljub vsem težavam na začetku sezone niso nehali dosegati zadetkov na tem stadionu.

Poleg tega imajo možje Adija Hutterja tudi odličen rezultat h2h proti temu tekmecu v preteklih letih.

Verjetno pričakujete, da bo Eintracht Frankfurt to nedeljo v Deutsche Bank Parku prikazal zmagovalno predstavo.

Eintracht Frankfurt proti Schalkeju: ena na ena (h2h)

• Zadnji obračun se je končal z zmago orlov doma z 2-1.
  • Zabeležili so šest od prejšnjih osmih skupnih zmag.
  • Na treh od prejšnjih štirih srečanj je dosegel dva ali več golov.
  • Gostitelji so na tem prizorišču neporaženi že od leta 2010.
  • Gostje niso dosegli zadetka na šestih od zadnjih devetih tekem na tem stadionu.

Eintracht Frankfurt Napoved proti Schalkeju

Hutterjevi varovanci so v zadnjem krogu proti Mainzu v gosteh zmagali z 2:0. Medtem so varovanci Christiana Grossa prejšnji teden doma zabeležili zmago s 4:0 proti Hoffenheimu.

V nadaljevanju so Eagles v nizu treh zmag v prvenstvu in so zabeležili šest od osmih prejšnjih h2h zmag proti temu nasprotniku. Upoštevajte, da so od leta 2 nepremagani tudi na srečanjih h2010h na tem področju.

Po drugi strani pa njihovi nasprotniki niso zmagali na 14 od skupno zadnjih 18 tekem in so tako ostali na 16 od zadnjih 19 gostovanj.

Z orli doma se pričakuje, da bodo na igrišču dali 100% za podaljšanje niza zmag. Računajte nanje, da bodo ohranili zagon za popolno zmago nad Schalkejem.

Eintracht Frankfurt proti Schalkeju: stavni nasveti

• Zmagovalec: Eintracht Frankfurt @ 1.50 (1/2)
  • Več kot 1,5 gola v drugem polčasu za 1,75 (3/4).