💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

španska liga
Datum: sobota, 12. september 2024
Začetek ob 15:00 UK / 16:00 CET
Prizorišče: Mestni stadion Ipurua (Eibar).

Eibar je minulo sezono končal na 14. mestu lestvice, sezono pa je zaključil s porazom s 4:0 na poti proti Villarrealu v prvenstvu.

Njihova forma je v tej sezoni vključevala 11 zmag in 18 porazov, vendar je 8 od teh skupno 11 zmag doseglo doma, tako da pričakujejo močan domači začetek te sezone v La Ligi.

Celta iz Viga se je približala izpadu, saj je bila 17. na lestvici in je izpadu pobegnila le za točko v svoji formi.

Z le 7 zmagami v skupnem seštevku in 15 porazi se zdi, da gostom v naslednji tekmi ne bo uspelo preobrniti toka v svojo korist. Toda niz rekordov v minuli sezoni jim bo pustil upanje v Eibarju do zadnje minute.

Iz oči v oči (statistika h2h) in preteklih srečanj

• Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Le eno od zadnjih desetih srečanj se je končalo z remijem.
  • Domača ekipa je neporažena že šest tekem.
  • Prejšnje srečanje se je v Vigu končalo z remijem brez golov.
  • Na devetih od zadnjih desetih srečanj obe ekipi nista dosegli zadetka.
  • Gostitelji so izgubili le 4 od skupno 12 domačih tekem.

Eibar proti Celta Vigo Napoved

Igranje doma bo Eibarju prineslo rahlo prednost, saj je bila domača predstava lanske sezone prijetna popotnica s samo 8 porazi iz 19 poskusov doma. Na zadnjih petih domačih tekmah v programu so zabeležili le en poraz.

Celta de Vigo pa je v minuli sezoni dosegla le 2 zmagi na 19 tekmah. Gost je na gostovanjih dosegel le 15 golov, na gostovanjih pa ima niz treh tekem brez zmage.

S temi statističnimi podatki lahko sklepamo na nekatere verjetne rezultate v devetdesetih minutah. Prvič, soočenje teži k domači zmagi. Zagotovo pa bo dvojna priložnost v korist Eibarja verjetno najboljša stava na soočenju.

Prav tako nebesno modri v prejšnji sezoni niso dosegli veliko golov v gosteh. To lahko privede do obrambnega pristopa z njihove strani, kar nas popelje na vrh do točke, ko Celta de Vigo doseže manj kot 1,5 gola na tekmi.