Nemčija – DFB Pokal
Datum: ponedeljek, 14. september 2024
Začetek ob 17:30 UK / 18:30 CET
Lokacija: Rudolf-Harbig-Stadion (Dresden).

Dinamo Dresden se pomeri s Hamburger SV za priložnost na Pokalu DFB Pokal, v katerem se zdi, da ima gostujoča ekipa več nadzora nad igro kot domača ekipa.

Minilo je skoraj tri mesece, odkar sta obe ekipi nastopili na kakšnem večjem tekmovanju. Gostitelj sledi nizu dveh tekem brez poraza po remiju z 2:2 doma proti Osnabrücku v 2. Bundesligi.

Hamburger SV je prav tako del iste kampanje in bo gostoval po nizu dveh zaporednih porazov, vključno z domačim porazom z 1-5 proti Sandhausnu v prejšnjem ligaškem obračunu.

Dynamo Dresden vs Hamburger SV Head to Head (h2h)

• Gostujoča ekipa je neporažena že deset tekem.
  • Prejšnje srečanje je Der Dinu prineslo zmago v gosteh z 0-1.
  • Obe ekipi sta zadeli le na enem od zadnjih petih srečanj.
  • Le ena od zadnjih petih iger se je končala z remijem.

Napoved Dynamo Dresden proti Hamburger SV

Dresden ima domačo prednost, vendar imajo obiskovalci zgodovino uspešnega potovanja sem. Zato gostitelj proti Der Dinu ne bo pravilno izkoristil prednosti terena.

Poleg tega je bil Dresden v zadnji sezoni 2. Bundeslige na zadnjem mestu. Medtem so Daniel Thioune in njegovi možje tvorili močno ekipo na četrtem mestu lestvice.

Zato bo stava na neodločen izid na Hamburger verjetno najboljša stava na tekmo za dostojne donose, saj bo gost verjetno ustvaril več priložnosti na tekmi.

Večina njihovih nedavnih srečanj h2h je na eni tekmi dosegla manj kot 3 gole. Ker oba prekrška nista tako ostra, bo razpon golov pod 3,5 ob končnem delu dovolj za igralce.