Škotska – Premiership
Datum: petek, 2. oktober 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: Tannadice Park.

Terrors so pravkar napredovali v prvo divizijo in kar ni presenetljivo, se trudijo pokazati enake predstave, kot so jih v prvenstvu.

Medtem so bili Lions lani eno najboljših moštev v Premiershipu in so celo prišli na stopničke. Toda tokrat so v zmešnjavi in ​​se trudijo pokazati kakršno koli doslednost.

Dovolj je reči, da je zmaga skoraj nujna za eno od teh ekip in obe ekipi bosta imeli drugo za popolnega nasprotnika za zmago.

Verjetno lahko pričakujemo tesno srečanje ta petek, in če dodamo napake v obrambi v zadnjem času, je v kartah tudi praznik golov.

Dundee United proti Livingstonu: ena na ena (h2h)

• Na petih od osmih prejšnjih obračunov sta obe ekipi dosegli zadetke.
  • Tudi pet od osmih prejšnjih srečanj je imelo tri ali več ciljev.
  • Zadnji obračun na tem prizorišču je bil pet golov, gostje pa so vknjižili zmago z 2:3.
  • Domači so na zadnjih petih tekmah na tem stadionu dosegli dva ali več zadetkov.

Dundee United proti Livingstonu: Napoved

Varovanci Mickyja Mellona niso uspeli ohraniti zmagovitega niza na 17 od prejšnjih 20 tekem, prav tako pa so v nizu enajstih zaporednih tekem na tem stadionu, kjer so prejeli vsaj en gol.

Poleg tega so tudi ena najmanj izkušenih ekip v tekmovanju, saj so ravno ob koncu prejšnje sezone napredovali v Premiership.

Po drugi strani pa so njihovi nasprotniki brez zmage na 12 od prejšnjih 14 iger, oni pa so brez zmage na 19 od zadnjih 20 potovanj.

Poleg tega so od leta 2003 na tem stadionu zmagali le enkrat in od leta 100 prejeli dva ali več golov v 2 % tekem h2005h, odigranih na tem stadionu.

Očitno se ta petek obeta še en gol poln obračun.

Dundee United proti Livingstonu: stavni nasveti

• Obe ekipi bosta dosegli rezultat 1,90 (9/10)