Evropa – kvalifikacije za ligo prvakov
Datum: sreda, 26. avgust 2024
Začetek ob 19:00 UK / 20:00 CET
Lokacija: regionalni športni kompleks Brestskiy (Brest).

Domača ekipa se je morala pošteno potruditi za uvrstitev v drugi krog. Na svoji prvi tekmi Astana, prvak Kazahstana, resnično prestraši. Vendar je beloruska ekipa zmagala s 6-3. Čeprav so to tekmo dobili, je obramba zapustila veliko idiotskih priložnosti in imela srečo, da nasprotnik ni zadel.

Maroon Whites so imeli v predkrogu enostavno. Igrati so morali v gosteh proti valižanskim prvakom Connah's Quay Nomads. Na tej tekmi so povedli in zadeli drugi gol v 65º minuti za zmago z 0-2. A Belorusov ne gre jemati zlahka, sploh glede napadalne moči.

Dinamo Brest proti FK Sarajevo: Medsebojni obračun (h2h)

• To bo prvi neposredni obračun obeh ekip.

Dinamo Brest proti FK Sarajevo: Napoved

Bosanski klub trenutno niza zmage v vseh tekmovanjih. Nikoli niso imeli izziva na državnih tekmovanjih, niti v gosteh. Na drugi strani domača ekipa v beloruskem prvenstvu niza poraze. Zato so pod pritiskom, čeprav igrajo doma. Lahko pa pričakujemo festival golov zaradi njegove igre proti Astani.

Za Marone je to drugo gostovanje v evropski kampanji. Glede na njihovo predstavo na prvi tekmi obstaja možnost, da dobijo tega. Večina njegovih uličnih bojev je bila v zadnjih tednih neodločena. Tako da stavim, da je tekma v devetdesetih minutah neodločena in goli na obeh koncih igrišča.

Dinamo Brest proti FK Sarajevo: stavni nasveti

• Obe ekipi dosežeta rezultat 1,83 (5/6).
  • Par za izenačenje @ 3,60 (5/13).

Iščete več iger? preberi vse Napovedi lige prvakov tukaj ali skočite na našo glavno stran stran z nogometnimi nasveti.