Anglija – prvenstvo
Datum: sreda, 4. november 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: Pride Park (Derby).

Derby je v dosedanjih devetih tekmah sezone osvojil le 6 točk. Njihove zadnje tri tekme so se končale z neodločenim izidom, kar je dalo kanček upanja Ramsom, da se vrnejo na prvenstvo. Gostitelji bodo po zadnjem remiju v gosteh z Bournemouthom (1:1) v ligi.

Po štirih tekmah brez zmage na sporedu je QPR končno uspel doseči drugo ligaško zmago v tej sezoni. Prejšnje srečanje je bilo doma in premagalo Cardiff City s 3-2. Gostje imajo tako na lestvici štiri točke prednosti pred domačo ekipo.

Derby County proti QPR Head to Head (h2h)

• Tri od njunih zadnjih petih srečanj so se končala z remijem.
  • Prejšnje srečanje je prineslo domačo zmago Rangersov z 2-1.
  • Domačin je zabeležil štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od zadnjih petih tekem.
  • Domačin je na zadnjih petih srečanjih neporažen doma.

Napoved Derby County proti QPR

Derby County bo poskušal nadgraditi svoje tri zaporedne remije ob koncu sezone. Z vsemi temi neodločenimi izidi, ki se končajo z enakim rezultatom 1-1, bomo v naslednji tekmi verjetno videli še en BTTS. Tudi Rangers bo po zmagi v ligi.

Domači izkoriščajo terensko premoč v igri, remi na zadnji tekmi doma pa pomaga prebroditi niz domačih porazov. Poleg tega QPR ni nič boljši na gostovanjih, saj se njihov niz brez zmage razteza na osem.

Dvojna priložnost, ki daje prednost Derbyju s prednostjo na igrišču, bo verjetno najboljša stava za stavnike, da ustvarijo dostojne donose. Poleg tega bo nasvet BTTS prav prišel tudi na datum, kot sem omenil zgoraj.