Anglija – prvenstvo
Datum: sreda, 28. oktober 2024
Začetek ob 20:45 UK / 21:45 CET
Lokacija: Pride Park (Derby).

Derby je v tej sezoni med zadnjimi tremi na lestvici, s 5 porazi v 7 ligaških tekmah v tej sezoni. Rams bodo še zadnjič v koledarju kampanje gostili remi proti Nottingham Forestu z 1:1 v gosteh.

Cardiff je v tem obdobju zbral 9 točk v ligi z 2 zmagama, 3 remiji in 2 porazoma v skupnem koledarju. Ekipa je v nizu štirih tekem brez poraza v tej sezoni, z le eno zmago. Gostovali bodo po remiju 1:1 doma pri Middlesbroughu v prvenstvu.

Medsebojni dvoboj Derby County proti Cardiff City (h2h)

• Prejšnje srečanje je Cardiffu prineslo domačo zmago z 2-1.
  • Le dve od zadnjih devetih iger sta se končali z remijem.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od zadnjih petih tekem.
  • Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Gostitelji so izgubili le eno od zadnjih šestih domačih tekem.

Napoved Derby County proti Cardiff City

Derby je dobil le eno od zadnjih sedmih ligaških tekem na sporedu. Na prvenstveni lestvici za gosti zaostajajo pet točk in v tej sezoni nizajo zmage. Posledično ima gostujoča ekipa v naslednji tekmi rahlo prednost pred domačini.

Cardiff je izgubil le dve od dosedanjih sedmih tekem in ima na zadnjih štirih ligaških tekmah neporažen niz. Poleg tega Bluebirds doslej niso izgubili nobenega od treh uvodov v sezono.

Medtem so Ramsi izgubili vse tri dosedanje domače ligaške tekme. Ker v teh poraženih trojkah niso dosegli zadetkov, domači ne predstavljajo nevarnosti za gostujočo ekipo. Zato bo dvojna priložnost v korist Cardiffa verjetno najboljša stava za stavitelje na spopad.

Poleg tega bo nasvet, da Cardiff City zmaga s hendikepom +1, koristen tudi za stavnice, da dobijo dostojne donose na tekmi.