Defensa y Justicia proti Vascu V ŽIVO [HD]: Oglejte si, kje lahko gledate na televiziji in v spletu

Obramba in pravica proti Vascu Tsar, v tem četrtek (26.), em 9.30 (brazilski čas), v Stadion Norberto Tomaghello, Florencio Varela – Argentina, za prvo tekmo osmine finala Copa Sudamericana 2024. Tekma bo na dan v neposrednem prenosu ConmebolTV.

Argentinska reprezentanca preživlja slabo fazo, medtem ko se malteški križ poskuša reorganizirati z Ricardom Sá Pintom – čeprav so Portugalci s Covid-19 ostali v Riu.

Dvoboj se igra v Argentini, kjer se je rodil Diego Armando Maradona, genij, ki nas je v četrtek, star 60 let, zapustil zaradi kardiorespiratornega zastoja.

Vasco doseže osmo mesto, potem ko je prehitel Oriente Petrolero-BOL in Caracas-VEN. Na obeh tekmah je v Riu slavil z 1:0, kot gost pa remiziral z 2:1. Defensa je debitirala v prejšnji fazi, saj je Libertadores pustila na tretjem mestu v svoji skupini. Doslej so se pomerili le s Sportivo Luqueño iz Paragvaja in v gosteh zmagali z 1:1, doma pa remizirali z XNUMX:XNUMX.

Defensa y Justicia proti Vascu: kje gledati, razpored, razpored in najnovejše novice, spremljajte iz minute v minuto v realnem času.

ZALOGE: VASCO X DEFENSA Y JUSTICIA

Kraj, kraj: Stadion Norberto Tomaghello, Florencio Varela – Argentina
Datum in čas: 26/10/2024, às 21h30
Lokacija: Norberto Tomaghello, Florencio Varela (ARG)
Sodnik: Andres Matonte (URU)
Pomočnika: Carlos Barreirro (URU) in Martin Soppi (URU) VAR: Jhon Ospina (COL)

Verjetne postave:

DEFENSA Y JUSTICIA (Hernán Crespo): Unsaín; Paredes, Frías in Martínez; Rius, Loaiza, Benítez in Gallardo (Camacho); Hachen, Romero in Pizzini.

Poneverba: Juan Gabriel Rodríguez, Eugenio Isnaldo in Enzo Fernández, poškodovani

VASCO (Trener: Alexandre Grasseli): Lucão, Miranda, Marcelo Alves in Leandro Castan; Léo Matos, Marcos Junior, Gil in Neto Borges; Vinícius, Cano in Torres.

Poneverba: Fernando Miguel, Werley, Ulisses, Tiago Reis, Benítez, Talles Magno, Jadson, Ribamar, Fellipe Bastos in Fintelman so žrtve Covid-19. Andrey, suspendiran, dopolnjuje ekipo za poneverbo.

Kje danes gledati tekmo Defensa y Justicia proti Vascu?

Prenos: Conmebol TV in v realnem času na TudoTV!