Crystal Palace proti Southampton Napovedi, nasveti in napovedi

Crystal Palace proti Southampton Premier League Napoved LeagueLane

Crystal Palace proti Southamptonu Predogled tekme angleške Premier League, nasveti in predogled na SSobota, 12. september 2024. predviden začetek 15: 00 Združeno kraljestvo / 16: 00 CET v Selhurst Parku (London).

Eagles so lansko sezono začeli močno, vendar so bili do konca sezone videti kot ekipa, ki ji grozi izpad.

Pravzaprav so se celo trudili, da bi zadovoljili svoje rezultate v finalu 2019-20, in edini razlog, zakaj niso bili v bitki, da bi se izognili izpadu, so bile točke, ki so jih zbrali prej.

Medtem pa je pri svetnikih skoraj ravno nasprotno. Pričakovano je bilo, da bodo končali na dnu razpredelnice sodeč po prejšnjih tekmah, Leicester pa jih je doma celo ponižal z 0-9.

Vendar so se, tako kot mnogi veliki klubi, otresli in postavili na noge. Spet so zadeli v polno, ob koncu sezone pa celo lobirali za vstopnico v Evropo.

Če bi bili v prvi polovici akcije malce boljši, bi navijači že lahko videli sodelovanje na celinskih tekmah, prav takšen pa je tudi njihov razpored za naslednje obdobje.

Glede na nedavno formo Southamptona, težave Eaglesov in njihovo prevlado v h2h v zadnjih letih, se ta konec tedna od Southamptona pričakuje močna predstava.

Iz oči v oči (h2h) in preteklih srečanj

• Zadnjič, ko sta se srečala na igrišču, je izbrancem Ralpha Hasenhuttla v gosteh uspelo zmagati z 0:2.
  • Zabeležili so tudi 12 od prejšnjih 17 skupnih zmag.
  • Pravzaprav so v zadnjih štirih letih izgubili le enkrat.
  • Na tem stadionu gostje nizajo tri zaporedne zmage.
  • Gostitelji na tem igrišču niso dosegli zadetka že od leta 2016.

Crystal Palace proti Southamptonu: Napoved

Varovanci Roya Hodgsona so v nizu osmih tekem brez zmage, od tega se jih je sedem končalo s porazi. Pri tem je na šestih od osmih tekem prejel dva ali več golov, na enakem številu tekem pa ni zadel.

Če gremo naprej, tekom lanske sezone je ekipi uspelo zagotoviti domače zmage izključno proti borcem na obstanek.

Na drugi strani je njegov tekmec v nizu sedmih tekem brez poraza, v tem nizu pa so bili celo Manchester United, Manchester City, Everton itd. Če gremo naprej, so tudi oni v svoji preteklosti v nepremagljivem nizu. pet iger.

Poleg tega imajo tudi veličasten rekord h2h proti temu tekmecu, še posebej v zadnjih letih na tem prizorišču.

Poleg tega je po spektakularni sezoni Dannyja Ingsa odločen, da bo svojo ekipo tokrat popeljal do slave.

Zdi se, da bi moral biti Southampton to soboto najboljša ekipa na igrišču.